Bundesliga: Sima Bayern siker

Az utolsó szombati meccsen jól kezdett a Bayern München a Schalke stadionjában, hiszen már a 9. percben vezetést szerzett, amikor Alaba távoli lövése után a kapuban kötött ki a labda. Erre még gyors válasza volt a hazai együttesnek: Max Meyer a kékek első támadásából egyenlített is.

A második félidőben azonban már nem volt kérdés: Javi Martinez fejelt a vendéglátók kapujába, ezzel lezárt a hosszú szerzett gól nélküli sorozatát. A hajrában Lewandowski kapufát lőtt, de Thomas Müller eredményes volt, így kialakította a 3–1-es végeredményt. A Bayern így továbbra is veretlenül vezeti a bajnokságot.

Schalke–Bayern München 1–3 (M. Meyer 17., ill. Alaba 9., Javi Martínez 69., Th. Müller 92.)
Mönchengladbach–Hannover 2–1 (I. Traoré 34., Raffael 84., ill. A. Sobiech 65.)
Wolfsburg–Werder Bremen 6–0 (Galvez 11. – öngól, M. Kruse 44., 87., Vieirinha 56., Guilavogui 67., Dost 78.)
Stuttgart–Augsburg 0–4 (Esswein 11., 17., Callsen-Bracker 36., Ku Dzsa Csol 54.)
Eintracht Frankfurt–Bayer Leverkusen 1–3 (Medojevics 45., ill. J. Hernández 23., 39., Calhanoglu 72.)
Köln–Mainz 0–0