MEGALÁZÓ GYŐZELMET ARATOTT A BARCA MADRIDBAN

Már-már történelmi győzelmet aratott a vendég Barcelona a Bernabeuban. Pedig nem úgy indult a mérkőzés, hogy itt kiütés lesz a vége. Az első tiz percben tapogatozó játék folyt. A 11. percben egy formás kombináció után Suarez higgadtan helyezett a hálóba. A gól után nagyobb terület jutott a vendégek gyors csatárainak, ezt kihasználva Neymar a 39. percben megduplázta az előnyt. A második félidőt a hazaiak kezdték jobban, több lehetőségük is volt a gólszerzésre, de a Barca hálóőre, Bravo mindent védett. Iniesta 53, percben szerzett bombagólja mindent eldöntött, a Real teljesen szétesett. Suarez negyed órával a vége elött ismét betalált, a blancok teljesen padlóra kerültek. Pár perccel a vége előtt Isconál teljesen elszakadt a cérna, durvasága piros lapot ért,  így tiz emberrel fejezték be a mérkőzést. A két sztárcsapat a mai napon nem volt egy súlycsoportban, Benitez számára roppant kínos megalázó vereség lett a vége.