Serie A: Veronában is győzni tudott a Napoli

A szokásos vasárnap déli mérkőzésen a tabellán negyedik Napoli a hátul kullogó Veronához látogatott. Az első félidőben sok említésre méltó esemény nem történt, még gólhelyzet sem alakult ki. Fordulás után nagyobb sebességre kapcsoltak a vendégek és Insigne pontos,  kapufás lövésével a félidő közepén vezetést is szereztek. Továbbra is fölényben maradtak a nápolyiak és végül Higuain közelről szerzett találatával eldőlt a mérkőzés. A veronaiaknak esélyük sem volt a gólszerzésre, talán csak annak örülhetnek, hogy két hónap után visszatért sérüléséból a veterán gólzsák, Luca Toni. Győzelmével a Napoli ideiglenesen táblázat élére ugrott.