Nagyot küzdött, de kikapott a Hertha

Öt védő és négy középpályás szerepelt a Hertha kezdőjében a Bayern elleni rangadón. Az első harminc percben Dárdai Pál csapata hősiesen állta is a müncheniek támadásait. Aztán a 34. percben lecsapott a 13. gólját szerző Thomas Müller, aki egy méterről fejelnt a berliniek kapujába.

A Bayern ezúttal is megmutatta, hogy nagyon jó csapat és gólra újabb gólt szerzett: Coman juttatta a hálóba a labdát Jarstein felett.

A fordulás után volt még ziccere a hazai csapatnak, ám Müller és Lewandowski is kihagyta a nagy helyzetét, így nem változott az eredmény, mert a hajrában Kalou és Haragucsi sem tudta értékesíteni a lehetőségeit.

Bayern München–Hertha 2–0 (Th. Müller 34., Coman 41.)
Werder Bremen–Hamburg 1–3 (Ujah 62., ill. Ilicevic 3., Gregoritsch 26., N. Müller 68.)
Hannover–Ingolstadt 4–0 (Marcelo 5., Andreasen 11., Karaman 24., Bech 85.)
Hoffenheim–Mönchengladbach 3–3 (Zuber 11., Polanski 35., Nad. Amiri 47., ill. F. Johnson 5., 87., Drmic 56.)
Mainz–Eintracht Frankfurt 2–1 (Muto 5., Malli 42., ill. Seferovic 71.)