PL: Gyenge meccsek voltak vasárnap

Gól nélküli döntetlent hozott a Tottenham-Chelsea összecsapás, mindkét fél (de főleg a Chelsea) nagy passzív játékot mutatott, kevés helyzet és borzasztó gyenge  játék jellemezte a találkozót. A Chelsea-nél kimaradt a kezdőből Diego Costa, Mourinhóval való incidense után, melegíteni is csak a 75. percbe küldte el őt a portugál szakember, de még így se állította be. Ezek után minden bizonnyal nem szívesen fog Mourinho keze alatt játszani a spanyol csatár.

Ismét nem tudott nyerni az Arsenal. Arséne Wenger csapata ezúttal Norwich-ba utazott, ahol megpróbálták feledtetni a szurkolókkal a múlt heti vereséget, ám ez nem nagyon sikerült. A vezetést (akárcsak a West Brom ellen) Özil révén most is megszerezték az ágyúsok, de még a félidő előtt tudott egyenlíteni a Norwich. A második félidő pedig már nagyon halvány játékot mutatott, komoly helyzet már nem nagyon adódott. A ponthullajtás mellett a sérülések miatt is szomorkodhat Wenger, a mai mérkőzésen Laurent Koscielny és Alexis Sánchez sérült meg mindketten kontaktus nélkül. Sérülések téren egész elképesztő átok ülhet az Arsenalon.