Serie A: Újonc ellen botlott a Milan

Mindössze egy fordulón keresztül tudta megőrízni első helyét a Napoli a tabellán. Bolognába utazott Sarri csapata és egy csúnya vereségbe is beleszaladhattak volna, hiszen a 87. percig még 3-0-ra vezetett a Bologna. Ám akkor jött Higuaín, de hiába duplázott három perc alatt, az már nem hozott pontot nekik, így a Napoli a 3-2-es vereségével visszacsúszott a 3. helyre.

A Carpi ellen, idegenben lépett pályára este a Milan, és elvárható lett volna a piros-feketéktől, hogy behúzzák ezt a meccset, hiszen az újonc Carpi mindössze 9 ponttal kullogott a tabella 19. helyén. Bár szinte végig nyomott a Milan a mérkőzésen, gólig nem jutottak, és ezzel a 0-0-ás döntetlennel továbbra is csak a középmezőnyben tanyázik Mihajlovic csapata, pedig a keretet elnézve jóval előrébb lenne helyük.

Vasárnapi eredmények:

Bologna - Napoli 3-2 (Destro 14., 60., Rossettini 21., ill. Higuaín 87., 90.)
Atalanta - Palermo 3-0 (Denis 18., Cherubin 25., De Roon 79.)
Frosinone - Chievo 0-2 (Paloschi 89., Meggiorini 93.)
Verona - Empoli 0-1 (Costa 61.)
Fiorentina - Udinese 3-0 (Badelj 26., Ilicic 62., Rodriguez 86.)
Sampdoria - Sassuolo 1-3 (Zukanovic 90., ill. Acerbi 8., Floccari 27., Pellegrini 38.)
Carpi - Milan 0-0