Tévében az úszók, a kézilabdázók, a Liverpool és a Milan is

Kecskés István
Kecskés István

M4 Sport

6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja
8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

Sport 1

13.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, THW Kiel - MVM Veszprém
16.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Japán-Montenegró
18.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Szerbia-Magyarország
20.45: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Tunézia-Dánia

Sport 2

8.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tokió, 3. nap
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Vilaarreal-Rayo Vallecano
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Giants-New York Jets
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers

Sport M

13.43: Lósport, futam

Eurosport 1

8.45 és 14.15: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
10.00 és 11.45: Sífutás, világkupa, Lillehammer
11.00 és 13.30: Biatlon, világkupa, Svédország
14.45: Síugrás, világkupa, Lillehammer
17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek
18.45: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise
21.45: Labdarúgás, amerikai bajnokság, döntő, Columbus Crew-Portland Timbers

Eurosport 2

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-SV Darmstadt 98

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Napoli
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Liverpool
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-AC Milan

Digisport 2

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Montpellier
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Sassuolo
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes

Digisport 3

12.30: Tenisz, International Tennis Premier League, UAE Royals-Philippine Mavericks
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, FC Bruges-Charleroi
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht
20.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Goiás-Sao Paulo
22.15: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Independiente