Női röplabda Közép-európai Liga - Döntőben a Békéscsaba

A Békéscsaba női röplabdacsapata 3-1-re legyőzte a Vasast a Közép-európai Liga pénteki, maribori elődöntőjében.

A Közép-európai Regionális Röplabda Szövetség (MEVZA) honlapjának statisztikája szerint a bajnoki és Magyar Kupa-címvédő viharsarkiaknál Szakmáry Gréta és a szerb Tatjana Matic egyaránt 16 pontot ütött, ezzel ők lettek a mezőny legeredményesebb játékosai.

Eredmények, elődöntő:

Linamar Békéscsabai RSE-Vasas Óbuda 3-1 (-19, 24, 19, 21)
OK Calcit Ljubljana (szlovén)-Nova KBM Branik Maribor (szlovén) 3-1 (-23, 14, 19, 18)

2017.04.17. 19:40
A címvédő Békéscsaba nyerte a női röplabda NB I döntőjének első, hétfői mérkőzését.

Élő tévéközvetítések: női röplabda és angol foci húsvét hétfőre

2017.04.17. 07:30
Itthon indul a női röplabda bajnoki döntő, és az angol Premier League is hagyott nekünk mára egy mérkőzést.

U19-es férfi röplabda Európa-bajnokság: meccseket akarunk nyerni

2017.04.12. 13:35
Tomanóczy Tibor szakvezető a nehéz sorsolás ellenére is szeretne csapatával meccseket nyerni az U19-es férfi röplabda Európa-bajnokságon, amely tíz nap múlva …

A bajnok visszavonult!

2017.04.11. 08:40
Bejelentette visszavonulását Mózer Zoltán korábbi válogatott röplabdázó.

Ismét a Vasasnál az előny

2017.04.10. 19:50
A piros-kék lányok magabiztosan győztek a bajnoki elődöntő harmadik mérkőzésén

Marad a sikeredző

2017.04.10. 14:55
A következő szezonban is Weczera Csaba irányítja a Magyar Kupában és a magyar bajnokságban is ezüstérmes Pénzügyőr férfi röplabdacsapatát.

Hétvégi sportműsor: 32. Telekom Vivicittá városvédő futás

2017.04.08. 09:30
Hétvégén rendezik a 32. Telekom Vivicittá városvédő futást, de a hazai bajnokságok is kínálnak programokat a hétvégére.

Tévében: Forma-1, kézilabda, jégkorong, súlyemelés

2017.04.07. 07:30
Kínában a Forma-1, Bukarestben a Ferencváros női kézilabda-csapata, négyesdöntőben a Veszprém.

Maradnak a Békéscsaba erősségei

2017.04.06. 19:50
A bajnoki címvédő hosszabbított két alapemberével

Férfi röplabda NB I: megvédte bajnoki címét a Kaposvár

2017.04.04. 20:05
A Kaposvár megvédte bajnoki címét a férfi röplabda NB I-ben, miután a döntő utolsó, ötödik mérkőzésén házigazdaként 3-2-re legyőzte a Pénzügyőr csapatát kedden.