NBA: főcsoport-döntőben a címvédő

A címvédő Golden State Warriors negyedszer is legyőzte a Portland Trail Blazerst az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság rájátszásának nyugati elődöntőjében, ezzel bejutott a főcsoport döntőjébe.

Nyugat:
Golden State Warriors-Portland Trail Blazers 125-121
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc végeredménye: 4-1 a Golden State javára.

A keleti elődöntőben 3-2-re vezet a Toronto Raptors, miután az ötödik meccsen 99-91-re nyert a Miami Heat ellen.

Címkék: NBA
NBA

NBA: soha nem volt még ilyen jó a Phoenix Suns (videó)

2022.02.02. 11:45
Ötvenedik mérkőzését nyerte meg a Phoenix Suns az NBA mai játéknapján és ezzel a Brooklynt legyőző gárda új franchise-rekordot állított fel.

NBA: háromszori hosszabbítás után győzött a Toronto Raptors (videó)

2022.01.30. 10:25
Maratoni csatát követően, a Toronto Raptors 124-120-ra nyert a Miami Heat otthonában az NBA mai játéknapjának legjobb mérkőzésén.

Terepkerékpár-vb: nem jött ki a lépés Vas Kata Blankának

2022.01.29. 21:45
Nem sikerült jól az egyesült államokbeli Fayetteville-ben rendezett terepkerékpár-világbajnokság Vas Kata Blankának, miután a 17. helyen végezett.

NBA: James nélkül esélye sem volt a Lakersnek Philadelphiában (videó)

2022.01.28. 08:10
A legnagyobb sztárját nélkülöző Los Angeles Lakers 105-87-re kikapott Philadelphiában az NBA mai játéknapjának rangadóján.

NBA: 158 dobott ponttal győzött a Charlotte (videó)

2022.01.27. 12:00
A Charlotte Hornets, franchise-rekordot jelentő eredményességgel 158-126-ra győzött az Indiana Pacers ellen az NBA mai játéknapján.

NBA: ledolgozhatatlannak tűnő hátrányból győzött a Los Angeles Clippers (videó)

2022.01.26. 12:15
A Los Angeles Clippers 35 pontos hátrányt ledolgozva 116-115-re győzött a Washington Wizards otthonában az NBA mai játéknapján.

NBA: szoros meccsek mindenhol, nyert a Phoenix (videó)

2022.01.25. 12:40
Az NBA legutóbbi játéknapjának valamennyi mérkőzésén nem volt hat pontnál nagyobb különbség a csapatok között.

NBA: rangadót nyert és Kelet élére állt a Miami Heat (videó)

2022.01.24. 12:00
A Miami Heat 113-107-re legyőzte a Los Angeles Lakerst az NBA mai játéknapjának rangadóján. A floridai csapat sikerével átvette a vezetést a Keleti főcsoportban.

NBA: túldobta ellenfelét a címvédő (videó)

2022.01.23. 12:30
A Milwaukee Bucks 133-127-re végződő mérkőzésen kerekedett a Sacramento Kings ellen az NBA mai játéknapján.

NBA: Harden nagyszerűen játszott, győzött a Brooklyn (videó)

2022.01.22. 12:40
A remekül játszó James Harden vezérletével a Brooklyn Nets 117-102-re verte a San Antonio Spurst az NBA mai játéknapján.