WTCC: Michelisz a negyedik helyről rajtolhat

Michelisz Norbert a negyedik helyet szerezte meg a túraautó-világbajnokság Német Nagydíjának időmérő edzésén.

A legjobb időt a citroenes argentin José María López autózta. Michelisz Norbert a legjobb hondásként a negyedik helyen végzett, így a fő futamon a 4., a nyitó futamon pedig a hatodik pozícióból rajtolhat. Ficza Ferenc a 17. helyen zárta a pénteki időmérőt.

A Német Nagydíj első futama szombat 11.20-kor, a második futam pedig 12.45-kor veszi kezdetét.

Címkék: WTCC
WTCC

Autósport: ezek voltak Michelisz Norbert legfontosabb győzelmei - videókkal

2019.12.18. 16:45
Hétvégén Michelisz Norbert történelmet írva megnyerte a 2019-es túraautó világkupát. Cikkünkben a magyar pilóta karrierjének legemlékezetesebb …

Autósport: Michelisz Norbert felért pályafutása csúcsára

2019.12.16. 15:15
Michelisz Norbert a hétvégén történelmet írva világkupa-győztes lett. Cikkünkben felidézzük a magyar pilóta életútját élete legnagyobb sikeréig.

Autósport: Gabriele Tarquini az örökifjú bajnok

2018.11.19. 10:30
Az olasz Gabriele Tarquini 56 évesen lett a 2018-as túraautó világkupa bajnoka. Cikkünkben a veterán olasz legenda életútját elevenítjük fel.

Michelisz Norbert márkát vált?

2018.01.28. 11:45
Könnyen lehet, hogy nem Hondával folytatja a versenyzést Michelisz Norbert.

Michelisz Norbert az év legjobb túraautó-versenyzője

2017.12.28. 18:45
A magyar versenyző a touringcartimes.com online szaklap rangsorában a WTCC, a TCR és a Supercar sorozat világbajnokát is maga mögé utasította.

Ők a magyar sport legjobbjai!

2017.12.20. 08:35
A Magyar Távirati Iroda Sportszerkesztőségének felkérésére a hazai szövetségek 1964 óta minden esztendőben eldöntik: kik sportágukban az év legjobbjai. Idén 56 sportág szövetsége válaszolt az MTI megkeresésére.

Michelisz Norbert az év magyar autóversenyzője

2017.12.10. 13:30
A magyar pilóta az Autósport és a Formula Magazin által összeállított rangsor alapján zárt az élen.

Autósport: hivatalosan is egyesült a TCR és a WTCC

2017.12.07. 08:00
Az FIA bejelentette, hogy a két túraautó bajnokság egyesül a jövőben, és világkupaként indul.

Marad a Zengő Motorsport az átalakuló WTCC-ben

2017.12.05. 14:30
Az átalakuló sorozatban kedvezőbb lehet a nevezés az olyan kevés pénzzel rendelkező, privát csapatok számára, mint a Zengő Motorsport.

WTCC: Michelisz Norbert küzdött, és végül második lett összetettben

2017.12.01. 21:20
A magyar pilóta a körülmények ellenére is helytállt a katari szezonzáró hétvégén és a magyar autósport történetének legjobb világbajnoki …