Labdarúgás: stadionavató és feljutás Mezőkövesden

Magabiztosan nyert a Dunaújváros ellen a Mezőkövesd, így megszerezte a feljutást jelentő második helyet az NB II-ben. A kövesdiek méltó módon ünnepeltek, hiszen a találkozó előtt adták át a 400 millió forintból megújított, ötezer férőhelyes, új stadionjukat.

Az NB II zárófordulójában:

Mezőkövesd–Dunaújváros 4–0
(Vági 1. 56., Sós B. 20., Tóth B. 27.)

Szeged 2011-Grosics Akadémia–Csákvár 6–0
(Király P. 28., Coroian 33., 66., Zádori 62., 79., Veszelinov 81.)

Kisvárda–Szolnok 2–1
(Erős G. 37., Papucsek 47., ill. Gajdos 71.)

Soroksár–Sopron 1–1
(Koós G. 78., Pál A., 92. ill. Deme 24.)

Szigetszentmiklós–Balmazújváros 0–3
(Zsiga 29., 80., Fekete Á. 41.)

Budaörs–Vác 3–0
(Menyhárt, 10., Hegedűs J. 44. 11-esből, Sajbán Máté 59.)

Gyirmót–Siófok 3–4
(Simon András, 12., Paku 33., Kiss M. 38. ill. Nagy J. 14. 11-esből, Murka 29., 89., Paudits 85.)

2020.03.07. 21:20
A hajrában szerzett góljával megtréfálta a kiesőhelyen tartózkodó Zalaegerszeg a címvédő Ferencvárost az OTP Bank Liga 24. fordulójának záró mérkőzésén.

NB I: a Fehérvár és a Mezőkövesd is négyet vágott idegenben

2020.03.07. 18:50
Hátrányban volt, de végül kiütéses győzelmet aratott a Fehérvár az OTP Bank Liga 24. fordulójában, s átvette a vezetést a tabella élén a három mérkőzéssel …

NB I: rangadó Felcsúton, kiesőjelölthöz látogat a Ferencváros és a Mezőkövesd

2020.03.07. 13:40
A magyar élvonalbeli bajnokság 24. fordulójának rangadóját Felcsúton vívják, ahol a negyedik helyen álló Puskás Akadémia fogadja …

NB I: megvan a derbi időpontja

2020.03.06. 14:15
Az MLSZ versenybizottsága úgy döntött, hogy a február 8-án elhalasztott Újpest-Ferencváros rangadót április 21-én pótolják.

Magyar Kupa: a Fehérvár edzője elnézést kért a szurkolóktól

2020.03.05. 14:15
Joan Carrillo, a Mol Fehérvár FC vezetőedzője szerint komplikált helyzetbe hozták magukat a 2-0-s vereséggel, ugyanakkor a párharc még nem dőlt el szerinte.

Magyar Kupa: a ZTE alaposan meglepte a Fehérvárt

2020.03.04. 21:55
A zalaegerszegiek a hajrában két gólt is szereztek a MOL Fehérvár ellen a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Magyar Kupa: mintha mi sem történt volna Pakson

2020.03.04. 19:50
Nem hozott gólt a Budapest Honvéd paksi látogatása a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első felvonásán.

Magyar Kupa: idegenben szerzett előnyt az MTK

2020.03.04. 16:50
A fővárosi kék-fehérek egygólos győzelmet arattak a szintén másodosztályú Dorog otthonában.

Nemzetek Ligája: megvan a magyar válogatott pontos menetrendje

2020.03.04. 09:55
Törökországban kezdi meg szereplését szeptemberben a magyar labdarúgó-válogatott a Nemzetek Ligájában.

Tévéműsor: vérbeli kupaszerda vár ránk

2020.03.04. 07:30
A labdarúgás szerelmesei nem lehetnek elégedetlenek a szerda sportkínálattal, magyar, angol és német foci is kerül képernyőre a hét közepén.