Foci: Hongkongban nyert a Juventus (videó)

Lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését az Ázsiában túrázó Juventus. A Melbourne Victory és a Tottenham Hotspur után ezúttal a hongkongi South China ellen lépett pályára.

Némi meglepetésre a félidő derekán a hazaiak szereztek vezetést Sziu Ki Csan révén, ám alig öt perccel később egyenlített a Zebrák új igazolása, Medhi Benatia, majd a 82. percben a csereként beállt Lorenzo Rosseti állította be a 2-1-es végeredményt. A Juventus következő felkészülési mérkőzését augusztus hetedikén, a West Ham United ellen játssza.

A meccs összefoglalója:

Külföldi labdarúgás,Juventus

Serie A: az olasz lapok már Milánóban látják Szoboszlait

2020.06.29. 15:45
A calciomercato.com arról számolt be hétfőn, hogy az osztrák Red Bull Salzburgban futballozó Szoboszlai Dominik és az AC Milan egyre közelebb kerül egymáshoz.

Légiósok: Nagy Dominik marad a Panathinaikosznál

2020.06.29. 13:45
A szezon végéig biztosan marad a görög bajnokságban Nagy Dominik, ugyanis klubja meghosszabbította kölcsönszerződését az idény befejezéséig.

Labdarúgás: újra csúcson az Olympiakosz

2020.06.29. 11:10
A pireuszi csapat története negyvenötödik görög bajnoki címét zsebelte be az AEK Athén elleni rangadón aratott győzelemmel.

La Liga: már nyáron leülhet Xavi a Barcelona kispadjára?

2020.06.29. 10:20
Könnyen lehet, ugyanis a katalánok klubikonja edzői stábjával már arra készül, hogy ismét birtokba vegye a Camp Nou-t.

Közvetítések: terítéken a portugál bajnoki versenyfutás

2020.06.29. 07:30
A Porto és Benfica ádáz harcot vívnak a bajnoki címért, de zárul a magyar asztalitenisz Extraliga is hétfőn.

La Liga: nyert és kétpontos előnnyel vezet a Real Madrid (videó)

2020.06.29. 00:20
A Real Madrid 1-0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol bajnokság 32. fordulójában és így két ponttal vezeti a tabellát a Barcelona előtt.

Serie A: hátrányból fordítva nyert az Inter (videó)

2020.06.28. 23:50
Az Internazionale úgy győzött 2-1-re a Parma otthonában úgy, hogy mindkét gólját a mérkőzés hajrájában szerezte.

La Liga: nagy lépést tett a bennmaradás felé az Eibar

2020.06.28. 22:15
A Granada otthonában aratott 2-1-es győzelmet a kiesés ellen küzdő Eibar a spanyol élvonal 32. fordulójában.

Göröngyös úton jutott vissza a trónra a Liverpool

2020.06.28. 22:00
Harminc év után nyert ismét bajnoki címet a Liverpool. Az újabb fénykorát élő legendás angol klub történetét háromrészes cikksorozatban elevenítjük fel. Az harmadik részben az …

FA kupa: sima Manchester City siker a Newcastle ellen (videó)

2020.06.28. 21:25
A Manchester City könnyedén, 2–0-ra legyőzte a Newcastle Unitedet a labdarúgó angol FA-kupa negyeddöntőjében, ezzel negyedikként kvalifikálta magát az elődöntőbe.