Foci: Vidi-búcsú hősies küzdelem után (videó)

Az utolsó magyar kupacsapat is elbúcsúzott az idei nemzetközi porondról. Az Európa-liga 3. selejtezőkörében ugyanis a Videoton a hazai 1-0-ás vereséget követően hosszabbítás után 1-1-et ért el a dán Mydtjylland otthonában.

A kiesés ellenére minden dicséretet megérdemel a fehérvári csapat. A 47. perctől, Vinicius kiállítása miatt emberhátrányban kellett játszaniuk, ennek ellenére kiegyenlítették a dán előnyt, a hosszabbításban azonban egy kisebb védelmi hiba után a dánok egyenlítettek és ezzel tovább is jutottak.

EURÓPA-LIGA
3. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓK

Mydtjylland - Videoton 1-1 (0-0, 0-1, 1-1)

g: Novak 104., ill. Kovács I. 75.

Kiállítva: P. Vinícius (Videoton, 47.)

Kokó gólja:

Külföldi labdarúgás,Magyar labdarúgás,Európa-liga,Videoton

Labdarúgás: a lengyelek beengednék a szurkolókat a stadionokba

2020.05.25. 10:05
Furfangos ötlettel állt elő Zbigniew Boniek, a Lengyel Labdarúgó Szövetség elnöke, aki szerint bűn lenne nézők nélkül folytatni a koronavírus-járvány miatt …

Ligue 1: forrnak az indulatok a törölt bajnokság miatt

2020.05.25. 08:30
A hétszeres bajnok Olmpique Lyon elnöke újabb kirohanásában támadta profi ligát, amiért befejezettnek nyilvánította a koronavírus-járvány miatt felfüggesztett szezont.

Bundesliga: kétgólos előnyből bukott értékes pontokat a Düsseldorf

2020.05.24. 19:40
A kiesés ellen küzdő düsseldorfiak már a győzelem kapujában voltak, amikor az 1. FC Köln feltámadt, és bő három perc alatt pontot mentett a német élvonal …

Bundesliga: már az első félidőben lerendezte a Mainzot a Leipzig

2020.05.24. 17:25
Nem okozott gondot a Mainz a lipcseieknek, akik idegenben arattak 5-0-ás győzelmet a német élvonal 27. fordulójában.

Bundesliga: a Dortmund után az Augsburg is kiütötte a Schalkét – videó

2020.05.24. 15:35
Idegenben aratott háromgólos győzelmet az Augsburg a Schalke otthonában a német élvonal 27. fordulójában.

Premier League: két újabb játékos produkált pozitív koronavírustesztet

2020.05.24. 10:30
A legújabb információk szerint további két játékosnak is pozitív lett a koronavírustesztje a Premier Leagueben.

Labdarúgás: megérdemelt győzelmet aratott a Ferencváros Rebrov szerint

2020.05.24. 09:05
Így látták az edzők a két Magyar Kupa-elődöntőt, valamint a Ferencváros-DVSC bajnokit.

Közvetítések: az Augsburg ellen javíthat a Dortmund ellen bukó Schalke

2020.05.24. 07:30
Három német bajnoki a képernyőkön, de teniszt és e-sportot is láthatnak a sportok szerelmesei.

Magyar Kupa: nem bírt egymással az MTK és a Honvéd

2020.05.23. 22:00
Az MTK Budapest és a Budaperst Honvéd gól nélküli döntetlenre végzett egymással a Magyar Kupa elődöntős párharcának első mérkőzésén.

Bundesliga: visszavágott a Bayern a Frankfurtnak (videó)

2020.05.23. 20:30
A Bayern München 5-2-re legyőzte az Eintracht Frankfurtot a Bundesliga 27. fordulójában.