Rio2016: még a színházban is megállt az élet (videó)

Hihetetlen! A Kvártélyház Szabadtéri Színház Csárdáskirálynő előadásába belevették Szász Emesét tegnap este.

Rio 2016,vívás,Szász Emese

Vívó Eb: Szilágyi Áron ötödik férfi kardban

2018.06.18. 19:30
A kétszeres olimpiai bajnok Szilágyi Áron az ötödik helyen zárt a férfi kardozók versenyében az újvidéki vívó Európa-bajnokság harmadik versenynapján, hétfőn.

Vívó Eb: egytusos vereségek, gyors magyar búcsú női párbajtőrben

2018.06.18. 14:25
Szász-Kovács Emese, Kun Anna, valamint Budai Dorina is a legjobb 32 között, és bosszantó, egytusos vereséggel búcsúzott az újvidéki vívó Európa-bajnokság …

Vívó Eb: Kreiss Fanni hetedik női tőrben, Peterdi András 15. párbajtőrben

2018.06.17. 21:20
A tőröző Kreiss Fanni legjobb magyarként egészen a negyeddöntőig menetelt és a hetedik helyen zárt. A párbajtőrörzők főtáblán csak Peterdi …

Vívó Eb: Pusztai Liza a nyolcaddöntőben búcsúzott

2018.06.16. 18:10
Pusztai Liza nyolcaddöntős búcsúja volt a magyar női kardozók legjobb eredménye az újvidéki vívó Európa-bajnokság szombati nyitónapján.

Vívó Eb: a 32 jelentette a végállomást a férfi tőrözőknek

2018.06.16. 15:25
A legjobb 32 jelentette a végállomást a magyar férfi tőrözőknek az újvidéki vívó Európa-bajnokság szombati nyitónapján.

Vívó Eb: érmekért utaznak Újvidékre a magyarok

2018.06.12. 17:35
Elsősorban az olimpiai bajnok Szász-Kovács Emesétől, valamint a férfi kardozóktól várnak érmeket a szakvezetők.

Vívó Eb: öt újoncot avatunk

2018.06.08. 11:20
Öt újonc is bekerült az újvidéki Európa-bajnokságon szereplő magyar vívóválogatottba.

Vívó-vk: Szász-Kovács Emese győzött Caliban

2018.05.28. 09:05
Szász-Kovács Emese nyerte a női párbajtőrözők kolumbiai Grand Prix-viadalát, Caliban.

Vívó Grand Prix: Márton Anna ezüstérmes a kardozók moszkvai viadalán

2018.05.13. 19:45
Márton Anna ezüstérmes lett a női kardozók moszkvai Grand Prix-versenyén vasárnap, míg Pusztai Liza a negyeddöntőben búcsúzott.

Vívó-vk: aranyérmes a magyar férfi párbajtőrcsapat Párizsban

2018.05.13. 16:40
A Bányai Zsombor, Berta Dániel, Peterdi András, Rédli András összeállítású magyar csapat megnyerte a férfi párbajtőrözők párizsi világkupa-versenyét vasárnap.