Rio2016: még a színházban is megállt az élet (videó)

Hihetetlen! A Kvártélyház Szabadtéri Színház Csárdáskirálynő előadásába belevették Szász Emesét tegnap este.

Rio 2016,vívás,Szász Emese

Kerekesszékes vívó Eb: zárásként bronzérmes a női kardcsapat is

2018.09.23. 18:20
Bronzérmet nyert a magyar női kardcsapat a kerekesszékes vívó Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján, az olaszországi Terniben.

Újabb magyar bronz a kerekesszékes vívó Eb-n

2018.09.23. 10:00
Harmadik lett a magyar női tőrcsapat a kerekesszékes vívó Európa-bajnokságon, az olaszországi Terniben.

Elhunyt Kulcsár Győző, a nemzet sportolója

2018.09.20. 09:45
Óriási veszteség érte a magyar sporttársadalmat: 77 éves korában elhunyt Kulcsár Győző négyszeres olimpiai bajnok vívó.

Két érmet nyert egy hónap alatt, mégsem elégedett Szilágyi Áron

2018.07.31. 17:15
Egy hónap alatt két érmet, egy Európa-bajnoki aranyat és egy világbajnoki bronzot szerzett a kardválogatott tagjaként Szilágyi Áron, ennek ellenére nem …

Vívó-vb: tizenegyedik helyen zártak a magyarok az éremtáblán

2018.07.27. 17:50
A magyar válogatott egyetlen bronzérmével a kínai vívó-világbajnokság éremtáblázatának 11. helyét szerezte meg.

Vívó-vb: hetedik a női kardcsapat

2018.07.27. 14:30
Utolsó összecsapásán fölényesen győzött, ezzel a hetedik helyen végzett a magyar női kardválogatott a kínai vívó-világbajnokságon, Vuhsziban.

Vívó-vb: kikapott a negyeddöntőben a női kardcsapat

2018.07.27. 08:35
Közel állt a legjobb négy közé jutáshoz, de egy tussal kikapott a negyeddöntőben az olaszoktól a magyar női kardválogatott a kínai Vuhsziban zajló vívó-világbajnokságon.

Közvetítések: bronzéremért mérkőzik a női pólócsapat

2018.07.27. 07:30
A vízilabda Eb női tornájának bronzmérkőzése és döntője mellett a Magyar Nagydíj szabadedzései és a Tour de France utolsó hegyi szakasza emelkedik ki a programból.

Vívó-vb: ötödik a férfi párbajtőrcsapat

2018.07.26. 13:00
Az ötödik helyen végzett a magyar férfi párbajtőrcsapat a kínai vívó-világbajnokságon, Vuhsziban.

Vívó-vb: negyeddöntős a női kardválogatott, 11. a férfi tőrcsapat

2018.07.26. 12:05
Magabiztosan nyert csütörtöki mérkőzésen, ezzel negyeddöntőbe jutott a magyar női kardválogatott a kínai Vuhsziban zajló vívó-világbajnokságon.