Rio2016: zárónap az olimpián

A riói olimpiai utolsó napján három magyarnak szurkolhatunk, két maratonistának, Csere Gáspárnak és Józsa Gábornak, valamint a mountin-bike cross country szakágában szereplő Parti Andrásnak. A zárónapon összesen 12 számban avatnak bajnokot, a záróünnepség pedig éjjel egykor kezdődik.

A program:

13.30: birkózás, szabadfogás 65 kg, selejtezők
13.30: birkózás, szabadfogás 97 kg, selejtezők
14.30: atlétika, férfi maratoni (Csere Gáspár, Józsa Gábor)
14.30: röplabda, férfiak, a 3. helyért: Egyesült Államok–Oroszország
15.30: kézilabda, férfiak, a 3. helyért: Lengyelország–Németország
16.00: ritmikus gimnasztika, csapat, döntő
16.30: kosárlabda, férfiak, a 3. helyért: Ausztrália–Spanyolország
17.30: kerékpár, férfi mountain bike, cross-country, döntő (Parti András)

2016.09.11. 15:40
Három versenyzőnk is bekerült a legjobbak közé.

Paralimpia: három elődöntős asztaliteniszben

2016.09.11. 08:35
Az S11-es kategóriában címvédő Pálos Péter, valamint Csonka András (S8) és a kerekesszékes Major Endre (S1) is bejutott a legjobb négy közé szombaton a riói paralimpia asztalitenisz tornáján.

Paralimpia: ötödik hely cselgáncsban

2016.09.11. 07:40
Szabó Nikolett ötödik lett a cselgáncsozók 70 kilós súlycsoportjában a riói paralimpia szombati versenynapján.

Paralimpia: újabb érem!

2016.09.11. 06:50
Az S10-es sérültségi kategóriában versenyző Pap Bianka ezüstérmet szerzett 100 méteres hátúszásban a riói paralimpia szombati versenynapján.

Paralimpia: továbbjutók és kieső

2016.09.10. 07:40
Az asztalitenisz torna mérlege eddig pozitív a magyar csapat számára, több a továbbjutó.

Élő tévéközvetítések: paralimpia, FTC, Újpest, Real, Barca, Juve, Dortmund

2016.09.10. 06:20
Visszatérnek a bajnokságok, természetesen a magyar is, de képernyőn az európai élcsapatok is.

Paralimpia: egy negyedik és egy hatodik hely úszásban

2016.09.10. 06:15
Adámi Zsanett (S2) negyedik lett 100 méteres hátúszásban, Konkoly Zsófia (S9) pedig a hatodik helyen végzett 400 méter gyorson a riói paralimpia pénteki versenynapján.

Paralimpia: megvan az első magyar érem!

2016.09.08. 20:30
Az erőemelő Tunkel Nándor 155 kilós teljesítménnyel bronzérmes lett a 49 kilogrammos súlycsoportban a riói paralimpia első, csütörtöki versenynapján, így övé a magyar küldöttség első dobogós helye.

Paralimpia: Csonka András győzelemmel kezdett

2016.09.08. 18:00
Az asztaliteniszező Csonka András győzelemmel mutatkozott be a riói paralimpia első versenynapján, a többi délelőtt versenyzett magyarnak kevésbé sikerült jól a debütálás.

Paralimpia: a magyarok mai programja

2016.09.08. 15:10
Ma már magyar versenyzőkért is szoríthatunk a paralimpián.