Újabb kérő Nikolicsért?

Nikolics Nemanja és a Legia Varsó bejutott a Bajnokok Ligájába, de az egyelőre korántsem biztos, hogy a csatár is szerepel majd az elsőszámú kupasorozat csoportkörében.

A futballistát szívesen vinné az angol Hull City, de a sportowefakty.wp.pl információi szerint az izraeli Maccabi Tel-Aviv hasonlóan jó ajánlatot tett a csatárért. A klub már korábban is figyelemmel kísérte Nikolics pályafutásának alakulását, s a klub csütörtök este bejutott az Európa-liga csoportkörébe, ami a lengyel oldal szerint az átigazolás egyik feltétele volt.

Korábban Nikolics úgy fogalmazott, hogy nagyon nehéz döntés előtt áll. A támadónak mérlegelnie kell, hiszen egyrészt ott van a Bajnokok Ligája-szereplés a Legiával, aztán ott lehet a nagy kihívást jelentő Premier League a Hull Cityvel és végül a Maccabi Európa-ligás szereplése és a vélhetően jelentős fizetés.

Valóban nincs könnyű helyzetben a támadó.

Külföldi labdarúgás,Európa-liga,Bajnokok Ligája,Nikolics Nemanja

La Liga: nyert és kétpontos előnnyel vezet a Real Madrid (videó)

2020.06.29. 00:20
A Real Madrid 1-0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol bajnokság 32. fordulójában és így két ponttal vezeti a tabellát a Barcelona előtt.

Serie A: hátrányból fordítva nyert az Inter (videó)

2020.06.28. 23:50
Az Internazionale úgy győzött 2-1-re a Parma otthonában úgy, hogy mindkét gólját a mérkőzés hajrájában szerezte.

La Liga: nagy lépést tett a bennmaradás felé az Eibar

2020.06.28. 22:15
A Granada otthonában aratott 2-1-es győzelmet a kiesés ellen küzdő Eibar a spanyol élvonal 32. fordulójában.

Göröngyös úton jutott vissza a trónra a Liverpool

2020.06.28. 22:00
Harminc év után nyert ismét bajnoki címet a Liverpool. Az újabb fénykorát élő legendás angol klub történetét háromrészes cikksorozatban elevenítjük fel. Az harmadik részben az …

FA kupa: sima Manchester City siker a Newcastle ellen (videó)

2020.06.28. 21:25
A Manchester City könnyedén, 2–0-ra legyőzte a Newcastle Unitedet a labdarúgó angol FA-kupa negyeddöntőjében, ezzel negyedikként kvalifikálta magát az elődöntőbe.

Serie A: nagy lépést tett a biztos Bajnokok Ligája-indulás felé az Atalanta – videó

Szoros mérkőzésen, végül 3-2-re sikerült legyőznie idegenben az Atalantának az Udinését az olasz élvonal 28. fordulójában.

Labdarúgás: Mario Gomez minden bizonnyal visszavonul

2020.06.28. 20:10
Miután a VFB Stuttgart visszajutott a Bundesligába, a csapat veterán támadója Mario Gomez lényegében bejelentette visszavonulását.

Premier League: simán nyert a Southampton a Watford ellen – videó

2020.06.28. 19:50
A kiesés ellen küzdő együttes simán, 3-1-re kapott ki a középmezőny felé tartó Southamptontól az angol élvonal 32. fordulójában.

Serie A: az AC Milan nyerte a forduló rangadóját – videó

2020.06.28. 19:15
Szoros mérkőzésen aratott kétgólos győzelmet az AC Milan az AS Roma ellen az olasz élvonal 28. fordulójában.

FA kupa: a Chelsea is a négy között (videó)

2020.06.28. 19:05
Az angol FA kupa negyeddöntőjében a Chelsea Ross Barkley góljával 1–0-ra győzni tudott a Leicester City otthonában, ezzel ott lesz az elődöntőben.