NFL: nagy pofont kapott a Patriots (videó)

Hazai pályán nem tudott eredményes lenni a Patriots az NFL 4. fordulójában, de nagy verést kapott a Kansas is.

NFL

NFL: a Cowboys laza győzelmével zárult a játéknap (videó)

2021.09.28. 07:50
A Dallas Cowboys simán elpáholta csoportriválisát, a Philadelphia Eaglest az NFL harmadik fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén.

NFL: kikapott a címvédő, rekordot döntött a Baltimore rúgója

2021.09.27. 13:30
A Green Bay Packers egy utolsó másodpercekben esett mezőnygóllal győzött San Franciscóban az NFL harmadik játékhetén.

Közvetítések: Szerbia ellen javíthat a magyar női kézilabda-válogatott

2020.12.06. 07:30
A Horvátország elleni meglepetés vereséget követően Szerbia ellen lép pályára a női kézilabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott.

Közvetítések: Bajnokok Ligája-rangadóval indul az év utolsó hónapja

2020.12.01. 07:30
Az Atlético Madridhoz látogat a Bayern München, míg a Borussia Mönchengladbach az Interzionalét látja vendégül a Bajnokok Ligája ötödik fordulójában, …

Közvetítések: igazi nagyvadat fogad a Tatabánya a kézi El-ben

2020.11.30. 07:30
Lesz néhány futballmeccs is a hét nyitányaként, szóval érdemes késő délután, este felé a távirányítót megragadni.

NFL: kis híján szentségtörést követett el a Los Angeles Chargers - videó

2020.10.13. 08:25
Többször is megnyerhette volna a New Orleans Saints elleni mérkőzést a kaliforniai alakulat, végül hosszabbításban alulmaradt.

Közvetítések: pörög tovább a Nemzetek Ligája-kerék

2020.10.13. 07:30
Kedden sem maradnak közvetítések nélkül a sportrajongók, újabb Nemzetek Ligája-meccsek kerülnek képernyőre, de visszatér a Roland Garros-nyolcaddöntős Fucsovics Márton is.

Kint esik, de ma nem a sportközvetítések miatt fogunk a tévé előtt ragadni

2020.10.12. 07:30
Elég szegényes programot kaptunk hétfőre.

Jön a szerb-magyar NL-csörte és Babosék RG-döntője

2020.10.11. 07:30
Vasárnap is folytatódik a válogatott labdarúgó-mérkőzések sora, de lesz Forma-1, Roland Garros finálé, kézilabda BL és amerikai futball is a tévében.

Közvetítések: egy meccs mindenek fölött

2020.10.08. 07:30
Sorsdöntő Európa-bajnoki selejtezőn lép pályára Bulgáriában a magyar labdarúgó-válogatott csütörtökön, de tartogat egy-két csemegét még a mai tévéműsor.