Arizona győzelem a San Francisco ellen

Két 13-as győzelmi mutatóval rendelkező csapat, a San Francisco 49ers és az Arizona Cardinals csapott össze Santa Clarában. A vendégeknél agyrázkódás miatt hiányzott az irányító Carson Palmer, míg a 49-eseknél a védelemből a linebacker NaVorro Bowman egy nagyon súlyos térdsérülés miatt nem volt ott a keretben. Utóbbinál még a karrier folytatása is kérdéses.

Az első két Arizona drive során Drew Stanton 4 sikertelen passzal indított, ami túl sok jóval nem kecsegtette a Cardinalst. Ráadásul az Arizona az egyetlen csapat az NFL-ben, amely az első negyedben nem szerzett pontot, ez most sem szakadt meg. A túloldalon Blaine Gabbert szintén nem a legjobb formáját hozta, így részükről is nulla ponttal zárult az első negyed.

A következő tizenöt perc fele is eltelt, mire végre életjeleket mutatott az egyik csapat, jelen esetben a San Francisco. Jeremy Kerley 9 yardos elkapásával vezettek a hazaiak, az extrapont is meglett. 70. 1:46-tal a negyed vége előtt eladta a labdát a 49ers, Campbell csinált egy interceptiont, és rögtön az első játékból büntetett az Arizona, Larry Fitzgerald 21 yardos touchdown-jával és az extraponttal 77.

A nagyszünet után 5 másodperc alatt labdát szerzett Momah révén az Arizona, és David Johnson 4 yardos futásával 147-re vezettek is. A harmadik negyed közepére pedig egy újabb 29 yardos Fitzgerald elkapás után már 217 volt az előny. Hyde 2 yardos futásával zárkózott a 49ers. 2114.

A negyedik negyedben ismét eladta a labdát a San Francisco, ezúttal 3 másodperc alatt. Ebből egy 36 yardos Chandler Catanzaro mezőnygólra futotta az Arizonától. 2414. A következő pontokat is a vendégek rakták a táblára, David Johnson 2 yardot futott az újabb touchdownért. 3114. A 49ers irányítója Gabbert szépített miután befutott a célterületre, de az utolsó pontokat az Arizona szerezte egy safety-vel, 3321-re nyert a Cardinals.

San Francisco 49ers–Arizona Cardinals 21–33