ÉLŐ: Monaco–Manchester City és Atlético Madrid–Leverkusen – BL nyolcaddöntők

A Monaco három gólt szerzett idegenben, hazai pályán akár kettő is elég lehet a továbbjutáshoz. Az Atlético már az első meccsen döntött.

2017.03.15. 22:36

Vége! A Monaco ment tovább!

Ez talán nem is kis meglepetés! 6–6, idegenben lőtt gólokkal mentek tovább a franciák.

Itt a vége

0-0. Továbbjutott az Atlético 4-2-es összesítéssel.
Ez a meccs is megy a polcra a tegnapi Juventus-Porto második félidő mellé. "Felesleges volt lejátszani" és "Meg ne nézd!" megjegyzéssel.

2017.03.15. 22:35

Nehéz ügy

Nem irigylem azt, akinek ebből a kilencven percből akár csak egy öt perces összefoglalót is kell vágnia.

2017.03.15. 22:33

Már csak három percet kell kibírni

Nem a csapatoknak. Nekünk nézőknek. Ennyi a ráadás.

2017.03.15. 22:32

Utolsó perc, utolsó csere

Germain helyett Dirar a Monacoban. Három perc ráadás.

2017.03.15. 22:31

Gaitán kap sárga lapot

Eszetlen. A középpályán teljesen feleslegesen volt szabálytalan.

2017.03.15. 22:30

Volland is befejezte mára

Aranguiz is megmutathatja magát.

2017.03.15. 22:28

Saul lő

Középre és gyengén. Ezzel nem fogott ki Lenon.

2017.03.15. 22:26

City: csere

Clichy helyén Iheanacho a pályán. Még bő hat perc és a ráadás.

Bailey lőtt távolról, szöglet lett belőle

Abból pedig egy Kampl lövés, de ezt is védi Oblak.

2017.03.15. 22:21

Csere a németeknél

Brandtnak mára ennyi volt, Bailey kap negyed órát.

2017.03.15. 22:19

GÓL: Monaco–Manchester City 3–1

Jobb oldali beadás után Bakayoko a tizenegyespontról fejelt a bal alsóba. Ismét a Monaco áll továbbjutásra.

GÓL: Monaco–Manchester City 2–1

A 71. percben Sterling tört be a tizenhatoson belülre jobbról, majd 14 méterről lőtt, a vetődő Subasic bele tudott ütni a labdába, de a balról érkező Sané a léc alá vágta.

2017.03.15. 22:12

Raggi helyet Touré.

2017.03.15. 22:10

Hihetetlen mi maradt ki

A Leverkusen végre eltalálta a kaput, de Oblak mindent fogott. Háromszor is.

Bajnokok Ligája,Manchester City,Bayer Leverkusen,AS Monaco,Atlético Madrid

La Liga: hátrányból fordított az Atlético Madrid (videó)

2020.02.23. 22:55
Az Atlético Madrid hazai pályán hátrányból fordítva győzte le 3-1-re a Villarreal együttesét a spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Bundesliga: magabiztos győzelmet aratott a Leverkusen – videó

2020.02.23. 17:50
A Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Bayer Leverkusen magabiztosan 2-0-ra verte az Augsburgot a német élvonal 23. fordulójában.

Premier League: Gabriel Jesus döntötte el a rangadót (videó)

2020.02.22. 20:30
A csereként beálló Gabriel Jesus góljával a Manchester City 1-0-ra legyőzte a Leicester Cityt az angol bajnokság 27. fordulójának rangadóján.

Vízilabda BL: hat éve tartó veretlenségi sorozatot tört meg az OSC!

2020.02.21. 21:55
Hatalmas bravúrt hajtott végre az OSC Újbuda a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, a magyar gárda az olasz Pro Recco otthonában diadalmaskodott.

Női kézilabda BL: nem bírta el a hibákat Bukarestben a Ferencváros

2020.02.21. 19:00
A Ferencváros női kézilabda-csapata rengeteg hibával kézilabdázott a CSM Bukarest otthonában, így nem tudta megismételni hazai pályán elért bravúrját. A …

Bajnokok Ligája: Gulácsi a hét csapatában

2020.02.21. 16:10
Az RB Leipzig magyar válogatott kapusa bekerült a hét csapatába az UEFA-nál a Tottenham elleni teljesítményének köszönhetően.

Premier League: Pep Guardiola maradna a City-ben

2020.02.20. 16:10
Pep Guardiola akkor sem hagyná el jelenlegi csapatát, ha jogerőre emelkedne az UEFA által kiszabott két éves büntetés.

Bajnokok Ligája: a Leipzig edzője Gulácsit méltatja

2020.02.20. 12:15
Egy gólos előnnyel várhatja a német RB Leipzig a Tottenham elleni visszavágót a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, így elégedetten nyilatkoztak a mérkőzés után.

Bajnokok Ligája: az Atalantánál most mindenki boldog

2020.02.20. 09:00
Az Atalanta meglepetésre több gólos győzelmet aratott a Valenciával szemben a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Bajnokok Ligája: Londonban nyert a Leipzig, Gulácsi Péter remekelt (videó)

2020.02.19. 23:00
Az angol-német párharc első felvonását Londonban a lipcsei együttes nyerte, így előnnyel utazhatnak haza a visszavágóra.