Bundesliga: tovább menetel a Bayern München (videó)

A Bundesliga 25. fordulójában az éllovas Bayern München Thomas Müller találatával nyert a Mönchengladbach vendégeként.

Méghozzá ezzel a 63. percben szerzett góllal.

Bundesliga, 25. forduló
Mönchengladbach–Bayern München 0–1 (Thomas Müller 63.)

korábban
Mainz–Schalke 0–1 (Kolasinac 50.)

szombaton
Wolfsburg–Darmstadt 1–0 (Gómez 45+1.)
Köln–Hertha BSC 4–2 (Oszako 6., Modeste 35., 37., 63., ill. Ibisevic 50. – 11-esből., Brooks 69.)
Augsburg–Freiburg 1–1 (Sztafilidisz 38., ill. Niederlechner)
Werder Bremen–RB Leipzig 3–0 (Junuzovic 34., Grillitsch 59., Kainz 90.)
Hoffenheim–Bayer Leverkusen 1–0 (Wagner 62.)
Eintracht Frankfurt–Hamburg 0–0

pénteken játszották
Dortmund–Ingolstadt 1–0 (Aubameyang 14.)

Külföldi labdarúgás,Bundesliga,Bayern München

Ligue 1: hétgólos mérkőzést nyert meg a PSG

2020.02.23. 23:05
A párizsi együttes az Amiens elleni 4-4-es döntetlent követően 4-3-ra győzte le hazai környezetben a Bordeauxot a francia élvonal 26. fordulójában.

La Liga: hátrányból fordított az Atlético Madrid (videó)

2020.02.23. 22:55
Az Atlético Madrid hazai pályán hátrányból fordítva győzte le 3-1-re a Villarreal együttesét a spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi játéknapján.

La Liga: magabiztosan nyerte a rangadót a Sevilla – videó

2020.02.23. 21:10
Az andalúz együttes nyerte a Getafe ellen a Bajnokok Ligája-indulásért küzdő csapatok csatáját a spanyol élvonal 25. fordulójában.

Bundesliga: kiütéses győzelmet aratott a Wolfsburg (videó)

2020.02.23. 20:40
Renato Steffen vezetésével kiütötte Szalai Ádámékat a Wolfsburg a német élvonal 23. fordulójában.

Serie A: hengerelt a Roma (videó)

2020.02.23. 20:05
Az AS Roma hazai pályán sima, 4-0-s győzelmet aratott a Lecce felett az olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Premier League: az Arsenal nyerte a nap rangadóját (videó)

2020.02.23. 19:50
Hátrányból fordítva aratott 3-2-es győzelmet az Everton ellen a londoni együttes az angol élvonal 27. fordulójában.

La Liga: emberelőnyben aratott magabiztos győzelmet a Valladolid – videó

2020.02.23. 18:25
A kiesés ellen küzdő együttes hétpontos előnyre tett szert a 18. helyen álló Mallorcával szemben az Espanyol elleni győzelmével.

Bundesliga: magabiztos győzelmet aratott a Leverkusen – videó

2020.02.23. 17:50
A Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Bayer Leverkusen magabiztosan 2-0-ra verte az Augsburgot a német élvonal 23. fordulójában.

Premier League: megszórták a nagyok a kicsiket (videó)

2020.02.23. 16:55
A Manchester United és a Wolverhampton sem kegyelmezett a kiesőhelyen lévő ellenfelének.

La Liga: negyedik meccsét bukta sorozatban a Bilbao (videó)

2020.02.23. 15:50
Ezúttal a hosszabbítás perceiben bukta el a pontszerzést az Athletic Bilbao a La Liga 25. fordulójában.