Premier League: idegenben nyert a United (videó)

A Premier League 29. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén nyerni tudott a Manchester United a Middlesbrough otthonában.

A vörösök Fellaini fejesgóljával vezettek a 30. percben.

A második félidő 62. percében pedig Lingard szánta el magát lövésre, a United szurkolók legnagyobb örömére.

A hazaiak Gestede találatával kapaszkodtak, és reményük nyílhatott a pontszerzésre.

Viszont a hosszabbítás perceiben Valdés kapus óriási hibája után Valencia beállította az 1-3-as végeredményt.

Premier League, 29. forduló
Middlesbrough–Manchester United 1–3 (Gestede 77., ill. Fellaini 33., Lingard 62., Valencia 93.)

később
15.15: Tottenham Hotspur–Southampton (Spíler Tv)
17.30: Manchester City–Liverpool (Spíler Tv)

szombaton
Crystal Palace–Watford 1–0 (T. Deeney 68. – öngól)
Everton–Hull City 4–0 (Calvert-Lewin 9., E. Valencia 79., Lukaku 91., 94.)
Stoke City–Chelsea 1–2 (J. Walters 38 – 11-esből, Cahill 87., ill. Willian 13.)
Sunderland–Burnley 0–0
West Ham United–Leicester City 2–3 (Lanzini 20., A. Ayew 63., ill. Mahrez 5., Huth 7., Vardy 38.)
West Bromwich Albion–Arsenal 3–1 (Dawson 12., 75., Robson-Kanu 55., ill. A. Sánchez 15.)
Bournemouth–Swansea City 2–0 (Mawson 31. – öngól, Afobe 72.)