Serie A: a Roma hozta a kötelezőt a Sassuolo ellen (videó)

A Serie A 29. fordulójának vasárnap esti meccsén 3-1-re verte a Sassuolot a Roma együttese.

Meglepte a hazaiakat a Sassuolo, a 9. percben Defrel talált a római kapuba.

A hazaiak viszont nem estek nagyon kétségbe, hét perc múltán már döntetlen állt az eredményjelzőn Paredes gólját követően.

Az első félidő végén Salah is a gólvonal mögé szenvedte a labdát.

A második félidőben csereként beállt Dzekonak pedig mindössze nyolc perc kellette ahhoz, hogy betaláljon. Ő alakította ki a 3-1-es végeredményt.

Serie A, 29. forduló
Roma-Sassuolo (Paredes 16., Salah 46., Dzeko 68., illetve Defrel 9.)

korábban
Empoli–Napoli 2–3 (el-Kadduri 70., Maccarone 82. – 11-esből, ill. Insigne 19., 38. – a másodikat 11-esből, Mertens 24.)
Bologna–Chievo 4–1 (Verdi 61., Dzemaili 72., 90., Di Francesco 92., ill. Castro 40.)
Crotone–Fiorentina 0–1 (Kalinic 90.)
Sampdoria–Juventus 0–1 (Cuadrado 7.)
Cagliari–Lazio 0–0
Atalanta–Pescara 3–0 (A. Gómez 14., 93., Grassi 69.)
Udinese–Palermo 4–1 (Théréau 42., D. Zapata 60., De Paul 68., Jankto 80., ill. Sallai 12.)

szombaton
Milan–Genoa 1–0 (M. Fernández 33.)
Torino–Internazionale 2–2 (Baselli 33., Acquah 59., ill. Kondogbia 27., Candreva 62.)

Külföldi labdarúgás,Serie A

Ligue 1: hétgólos mérkőzést nyert meg a PSG

2020.02.23. 23:05
A párizsi együttes az Amiens elleni 4-4-es döntetlent követően 4-3-ra győzte le hazai környezetben a Bordeauxot a francia élvonal 26. fordulójában.

La Liga: hátrányból fordított az Atlético Madrid (videó)

2020.02.23. 22:55
Az Atlético Madrid hazai pályán hátrányból fordítva győzte le 3-1-re a Villarreal együttesét a spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi játéknapján.

La Liga: magabiztosan nyerte a rangadót a Sevilla – videó

2020.02.23. 21:10
Az andalúz együttes nyerte a Getafe ellen a Bajnokok Ligája-indulásért küzdő csapatok csatáját a spanyol élvonal 25. fordulójában.

Bundesliga: kiütéses győzelmet aratott a Wolfsburg (videó)

2020.02.23. 20:40
Renato Steffen vezetésével kiütötte Szalai Ádámékat a Wolfsburg a német élvonal 23. fordulójában.

Serie A: hengerelt a Roma (videó)

2020.02.23. 20:05
Az AS Roma hazai pályán sima, 4-0-s győzelmet aratott a Lecce felett az olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Premier League: az Arsenal nyerte a nap rangadóját (videó)

2020.02.23. 19:50
Hátrányból fordítva aratott 3-2-es győzelmet az Everton ellen a londoni együttes az angol élvonal 27. fordulójában.

La Liga: emberelőnyben aratott magabiztos győzelmet a Valladolid – videó

2020.02.23. 18:25
A kiesés ellen küzdő együttes hétpontos előnyre tett szert a 18. helyen álló Mallorcával szemben az Espanyol elleni győzelmével.

Bundesliga: magabiztos győzelmet aratott a Leverkusen – videó

2020.02.23. 17:50
A Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Bayer Leverkusen magabiztosan 2-0-ra verte az Augsburgot a német élvonal 23. fordulójában.

Premier League: megszórták a nagyok a kicsiket (videó)

2020.02.23. 16:55
A Manchester United és a Wolverhampton sem kegyelmezett a kiesőhelyen lévő ellenfelének.

La Liga: negyedik meccsét bukta sorozatban a Bilbao (videó)

2020.02.23. 15:50
Ezúttal a hosszabbítás perceiben bukta el a pontszerzést az Athletic Bilbao a La Liga 25. fordulójában.