14.30: Kerékpár, Tour of Alps, Olaszország
15.45: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Hoffenheim

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-Olympique Marseille

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Oostende

Digisport 3

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Anadolu Efes

Spíler TV

15.55, 16.50, 17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

Külföldi labdarúgás,Európa-liga,Bajnokok Ligája,kosárlabda,Bundesliga,Vízilabda,Tenisz,Úszás,kerékpár,MotoGP,cselgáncs,Sznúker

Női kosárlabda Euroliga: ismét győzött a Sopron

2017.10.18. 23:35
A Sopron Basket szoros mérkőzésen nyert Lengyelországban a Polkowice ellen szerdán a női kosárlabda Euroliga második fordulójában.

Férfi vízilabda BL: kettős győzelemmel főtáblán az OSC

2017.10.18. 21:35
Kettős sikerrel jutott az OSC férfi vízilabdacsapata a Bajnokok Ligája főtáblájára: a fővárosiak a selejtező zárókörének szerdai visszavágóján is magabiztosan győzték le …

ÉLŐ: Bajnokok Ligája, rangadót játszik a Chelsea, pályán a Barcelona és a Bayern München

2017.10.18. 20:25
Élő szöveges közvetítést adunk a labdarúgó Bajnokok Ligája ma esti mérkőzéseiről. Tartson velünk!

Bajnokok Ligája: Qarabagban sem nyert az Atletico Madrid (videó)

2017.10.18. 20:05
Nem bírt azeri ellenfelével a spanyol sztárcsapat, és így egyre nehezebb helyzetben van a Bajnokok Ligája csoportkörében.

Vízilabda: minkét válogatottunk Hollandia ellen kezd a Világligában

2017.10.18. 17:05
Máltán ma kisorsolták a vízilabda Világliga férfi illetve női mérkőzéssorozatának pontos menetrendjét.

Nikolics harmadszor lett a hét legjobbja

2017.10.18. 14:05
Nemanja Nikolics a Chicago Fire legutóbbi mérkőzésén mesterhármast szerzett, és ezzel a teljesítményével ő lett a hét legjobb játékosa. Ebben a szezonban már harmadszor.

Öt labdarúgó Bajnokok Ligája mérkőzés a televízióban

2017.10.18. 07:30
Itthonról női vízilabda bajnokit és az OSC férfi csapatának BL-meccsét nézhetjük, a labdarúgás szerelmesei pedig a Bajnokok Ligája meccsekkel múlathatják az időt.

Bajnokok Ligája: döntetlen Madridban, a Manchester City magabiztosan győzött (videó)

2017.10.17. 22:40
Összesen 31 gól született a Bajnokok Ligája harmadik fordulójának keddi játéknapján.

Stockholmi tenisztorna: Fucsovics kikapott a főtábla első fordulójában

2017.10.17. 16:20
Fucsovics Márton a főtábla első fordulójában búcsúzott kedden az 589 ezer euró (181 millió forint) összdíjazású stockholmi keménypályás férfi …

Tour de France: bejelentették a 2018-as útvonalat

2017.10.17. 15:00
Ma délután Párizsban bejelentették a jövő évi francia kerékpáros körverseny útvonalát.