Serie A: Napoli henger Torinóban (videó)

Öt gólt rúgott idegenben a Napoli a Serie A 36. fordulójában, hazai pályán nyert a Bologna, a Crotone, a Cagliari és a már kiesett Palermo is.

A Napoli rögtön a mérkőzés elején Callejon góljával szerzett vezetést, de az igazi parádét a második félidőre tartogatták a világoskékek. A 60. percben Insigne duplázta meg az előnyt.

Majd a nápolyiak gólfelelőse, Mertens következett.

A 77. percben Callejon már második gólját lőtte.

Egy perccel később pedig Zielinski állította be a 0-5-ös végeredményt.

Serie A, 36. forduló

Bologna–Pescara 3–1 (Destro 8., 92., Di Francesco 48., ill. Bahebeck 24.)
Cagliari–Empoli 3–2 (Sau 7., Farias 17., 45., ill. Zajc 79., Maccarone 85.)
Crotone–Udinese 1–0 (Rohdén 18.)
Palermo–Genoa 1–0 (Rispoli 13.)
Sampdoria–Chievo 1–1 (Quagliarella 11., ill. Inglese 46.)
Torino–Napoli 0–5 (Callejón 7., 77., Insigne 60., Mertens 72., Zielinski 78.)

később
20.45: Roma–Juventus (Digi Sport1)

korábban
Internazionale-Sassuolo 1-2 (Eder 70., illetve Iemmello 36. és 50.)

Külföldi labdarúgás,Serie A,Napoli,Torino,Sampdoria,Udinese,Chievo,Cagliari,Bologna,Genoa,Empoli,Crotone,Palermo,Pescara

Serie A: tizenegyespárbajjal szakadt meg a Fiorentina pocsék sorozata

2020.07.05. 21:35
Az Atalanta is egy tizenegyesgóllal gyűjtötte be a három pontot a Cagliari vendégeként. Az öt délutáni mérkőzésen öt büntetőt is megítéltek a …

Légiósok: Szoboszlai Dominik az osztrák liga legjobbja!

2020.07.05. 20:25
A tizenkilenc éves magyar középpályást az osztrák Bundesliga klubelnökeinek és vezetőedzőinek szavazása alapján koronázták meg.

Labdarúgás: csak a szokásos, ismét gólt szerzett Szoboszlai Dominik

2020.07.05. 19:45
Háromgólos győzelemmel zárta a 2019/20-as szezont a Salzburg a LASK Linz otthonában az osztrák élvonal 32. fordulójában.

Premier League: érvényesítette a papírformát a Liverpool (videó)

2020.07.05. 19:35
A bajnok Liverpool 2-0-ra legyőzte az Aston Villát az angol bajnokság 33. fordulójában, így a birminghamiek továbbra is kieső helyen állnak.

Serie A: hátrányból fordítva okozott meglepetést Milánóban a Bologna – videó

2020.07.05. 19:15
Nagy meglepetésre 2-1-re kikapott az Internazionale a Bologna ellen az olasz élvonal 30. fordulójában.

La Liga: a Leganés üthette be az utolsó szöget az Espanyol koporsójába

2020.07.05. 19:05
A Leganés nyerte a sereghajtó csapatok csatáját a La Liga 34. fordulójában, így matematikailag még életben tartotta bennmaradási reményeit.

Premier League: tovább tart a Szarkák remek szériája

2020.07.05. 17:30
A Newcastle United továbbra is veretlen a bajnokságban a koronavírus-járvány miatt elrendelt szünet utáni újraindulás óta.

La Liga: ismét egy tizenegyesnek köszönhetően győzött a Real Madrid

2020.07.05. 15:55
Hiába játszott jól az Athletic Bilbao, végül egy tizenegyesnek köszönhetően a madridiaknak sikerült megszerezniük a három pontot a spanyol élvonal 34. …

Premier League: megosztoztak a pontokon Burnleyben (videó)

2020.07.05. 14:55
Döntetlent játszott egymással a Burnley és a Sheffield United az angol bajnokság 33. fordulójában.

La Liga: marad vagy megy Messi?

2020.07.05. 14:25
Kisebb gondja is nagyobb mostanság a Barcelonának, a katalánok négy pontos lemaradásban vannak az ősi rivális Real Madridhoz képest és legnagyobb sztárjukat is elveszíthetik nyáron.