La Liga: a Celta Vigo is kipipálva a Realnak (videó)

A La Liga 21. fordulójából elhalasztott mérkőzésen nyerni tudott a Real Madrid a Celta Vigo vendégeként és már csak egy pontra van szüksége, hogy bajnoki címet ünnepelhessen.

A Celta ellen Ronaldo szerzett vezetést a 10. percben.

A fordulás után három perccel ismét a portugál talált be.

A 62. percben pedig úgy tűnt, eldőlt minden, Aspas kapta meg a hazaiaktól második sárga lapját.

Az emberhátrány ellenére Guidetti megpattanó lövésével szépített a Celta Vigo.

De egy perc múlva jött Benzema.

Ronaldo mesterhármast érhetett volna el, de helyette ez történt.

Végül a 88. percben Kroos mondta ki az utolsó szót.

La Liga, a 21. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Celta Vigo-Real Madrid 1-4 (Guidetti 69., illetve C. Ronaldo 10., 48., Benzema 70., Kroos 88.)

Külföldi labdarúgás,La Liga,Real Madrid,Celta Vigo

Légiósok: Nagy Dominikék Krakkóban vendégeskednek

2017.10.22. 09:55
Nagy Dominikék Krakkóban vendégeskednek, míg Szalai Ádámék az Atalantához látogatnak.

Sallai Roland kapásgólja a ciprusi bajnokságban (videó)

2017.10.22. 07:55
Az APOEL magyar támadója, Sallai Roland az AEK Larnaca elleni ciprusi bajnoki 67. percében talált a kapuba, kapásból.

Forma-1, női kézilabda BL és EHF Kupa, valamint temérdek futball

2017.10.22. 07:30
Austinban folytatódik a Forma-1-es világbajnokság, ma a Ferencváros és a Debrecen női kézilabdázói versengenek a nemzetközi kupákban, és futballrangadók várnak …

Serie A: nem született gól a rangadón (videó)

2017.10.21. 23:00
Gól nélkül zárta a rangadót az Internazionale és a Napoli. A nap másik mérkőzésén a Sampdoria kiütötte a Crotonét.

La Liga: szabálytalan gólt szerezve nyert a Barcelona (videó)

2017.10.21. 22:40
A listavezető katalánok 2-0-ra legyőzték a sereghajtó Malagát a spanyol bajnokság 9. fordulójának szombati mérkőzésén.

La Liga: a Valencia kiütötte a Sevillát (videó)

2017.10.21. 21:10
A spanyol bajnokság 9. fordulójának szombati rangadóján finoman szólva sem volt egy szinten a két csapat.

Topligák: Napoli-Intert, Everton-Arsenalt és Tottenham-Liverpoolt rendeznek a hétvégén

2017.10.21. 11:10
A hétközi kupaküzdelmek után visszatérnek a topligák, nem is akármilyen mérkőzésekkel!

Légiósok: Gulácsiék a Stuttgartot, Futácsék a Dinamo Zagrebet fogadják

2017.10.21. 10:30
A RB Leipzig Gulácsi Péterrel a kapujában a Stuttgartot fogadja, míg Futács Márkó együttese a Hajduk Split a Dinamo Zagrebet átja vendégül.

Gabora Gála: világsztárokkal jön a Real Madrid

2017.10.21. 09:05
Megnevezte azokat a játékosokat, akikkel a salgótarjáni Gabora Gálára érkezik majd a Real Madrid. Veretes névsor!

Óriási a mai műsor: pesti derbi, kézi csúcstalálkozó és még BVB, Bayerm, Barca, F1 is lesz

2017.10.21. 07:30
Ferencváros–Újpest, Szeged–Veszprém – ez a mai hazai csúcskínálat. De látjuk ma a BVB-t, a Bayern, a …