La Liga: a Celta Vigo is kipipálva a Realnak (videó)

A La Liga 21. fordulójából elhalasztott mérkőzésen nyerni tudott a Real Madrid a Celta Vigo vendégeként és már csak egy pontra van szüksége, hogy bajnoki címet ünnepelhessen.

A Celta ellen Ronaldo szerzett vezetést a 10. percben.

A fordulás után három perccel ismét a portugál talált be.

A 62. percben pedig úgy tűnt, eldőlt minden, Aspas kapta meg a hazaiaktól második sárga lapját.

Az emberhátrány ellenére Guidetti megpattanó lövésével szépített a Celta Vigo.

De egy perc múlva jött Benzema.

Ronaldo mesterhármast érhetett volna el, de helyette ez történt.

Végül a 88. percben Kroos mondta ki az utolsó szót.

La Liga, a 21. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Celta Vigo-Real Madrid 1-4 (Guidetti 69., illetve C. Ronaldo 10., 48., Benzema 70., Kroos 88.)