NHL: előny a Nashville Predatorsnál

Nashville Predators–Anaheim Ducks 2–1

Még mindig veretlen hazai jégen a Predators az idei rájátszásban. Pedig Corey Perry góljával az Anaheim fordult előnnyel a harmadik harmadra, de ott Filip Forsberg, majd 2:43-al a vége előtt a védő Roman Josi is betalált emberelőnyből a Nashvilletől, így a Predators fordítani tudott. A hazaiak védelme ezen a meccsen is parádésan teljesített, a középső játékrészben 11:43-ig a Ducks nem tudott Pekka Rinne kapujára lőni. A hazaiaktól Ryan Ellis 10 ponttal áll már az idei rájátszásban, ez holtversenyben a legtöbb egy védőjátékostól a klub történetében.

Roman Josi győztes gólja

A négy győzelemig tartó párharc állása, 2-1 a Nashville Predators javára. A következő mérkőzést szintén a Predators otthonában rendezik.

A mérkőzés összefoglalóját az eredményre kattintva tekinthetik meg.

Címkék: Jégkorong
Jégkorong

NHL: a Vegas álmodhat tovább

2018.05.21. 12:25
A Vegas Golden Knights az első döntős, miután a párharc ötödik összecsapásán Winnipegben sikerült megszereznie a továbbjutáshoz szükséges negyedik sikert.

Jégkorong-vb: a helyosztó mérkőzések összefoglalói (videó)

2018.05.21. 09:20
A bronzéremért vívott amerikai derbi és a svéd-svájci vb-döntő minden érdekes pillanata.

Labdajátékok és autósportok pünkösdhétfőn a tévében

2018.05.21. 07:30
Amerikai foci itthonról, európai foci Amerikából és Németországból, döntő a Puskás-Suzuki Kupán, kosárlabda, rengeteg autósport és kezdődnek a Roland Garros selejtezők is.

Jégkorong-vb: Svédország megvédte címét

2018.05.20. 23:15
Svédország szétlövés után legyőzte Svájcot a dániai világbajnokság fináléjában, és így tizenegyedik alkalommal nyerte meg a világbajnokságot.

Jégkorong-vb: az Egyesült Államok szerezte meg a bronzérmet (videó)

2018.05.20. 18:25
Az Egyesült Államok válogatottja szerezte meg a bronzérmet a dániai világbajnokságon, miután 4-1-re győzött a Kanada elleni bronzmeccsen.

NHL: nem hokizhat tovább a szlovák klasszis

2018.05.20. 15:25
A háromszoros Stanley-kupa győztes szlovák támadónak egy fertőző bőrbetegség miatt kell visszavonulnia.

NHL: már a Tampánál az előny

2018.05.20. 10:10
A Tampa Bay Lightning 3-2-re győzött a Washington Capitals ellen az NHL Keleti főcsoportjának döntőjében és így átvette a vezetést a párharc ötödik mérkőzése után.

Közvetítések: döntő a kézilabda-bajnokságban, a jégkorong-vb-n és az Euroligában

2018.05.20. 07:30
Eldől, hogy melyik csapat nyeri a magyar férfi kézilabda NB I küzdelmeit, ki lesz a világbajnok jégkorongban, valamint, hogy ki …

Jégkorong-vb: Svájc a döntőben

2018.05.19. 21:45
A svájci jégkorong-válogatott meglepetésre 3-2-re legyőzte az esélyesebb, legutóbb döntős kanadai csapatot a dániai világbajnokság második elődöntőjében.

Jégkorong-vb: a svédek kiütötték az Egyesült Államokat

2018.05.19. 17:15
A svéd válogatott a vártnál jóval könnyebben, 6-0-ra verte az Egyesült Államok együttesét a jégkorong-világbajnokság első elődöntőjében.