NHL: előny a Nashville Predatorsnál

Nashville Predators–Anaheim Ducks 2–1

Még mindig veretlen hazai jégen a Predators az idei rájátszásban. Pedig Corey Perry góljával az Anaheim fordult előnnyel a harmadik harmadra, de ott Filip Forsberg, majd 2:43-al a vége előtt a védő Roman Josi is betalált emberelőnyből a Nashvilletől, így a Predators fordítani tudott. A hazaiak védelme ezen a meccsen is parádésan teljesített, a középső játékrészben 11:43-ig a Ducks nem tudott Pekka Rinne kapujára lőni. A hazaiaktól Ryan Ellis 10 ponttal áll már az idei rájátszásban, ez holtversenyben a legtöbb egy védőjátékostól a klub történetében.

Roman Josi győztes gólja

A négy győzelemig tartó párharc állása, 2-1 a Nashville Predators javára. A következő mérkőzést szintén a Predators otthonában rendezik.

A mérkőzés összefoglalóját az eredményre kattintva tekinthetik meg.