Így száguld Alonso – videó

sportfaktor

Fura lehet Fernando Alonsónak, hogy egy stabilan működő autót vezethet, de fékeznie nem nagyon kell.

Az Indy 500-ra készülő spanyol a szerdai teszten a negyedik leggyorsabb volt.

"Nagyon nehéz volt ma vezetni – mondta a 39 kört teljesítő Alonso, aki arra panaszkodott, hogy vagy volt a szél. – Nekem minden körülmény között jó tanulás a pályán töltött idő, és ez így volt most is. Ma kanyarról kanyarra állítottuk be az autót. Aki a Forma 1-ből jön, azt hiszi, hogy ez egyszerű verseny, mert csak négy kanyar van a pályán. Valójában azonban ezekkel az apró beállításokkal század-, tizedmásodperceket lehet lefaragni, ami három-négy helyezést is jelenthet."

Forma 1,Fernando Alonso,Autósport

Autósport: június elején lesz a DTM-hétvége Mogyoródon

2017.12.18. 16:40
Június első három napján rendezik meg a német túraautó-bajnokság (DTM) mogyoródi fordulóját.

Mikulás Rallye 2017: szépen búgott az Opel

2017.12.18. 16:15
A Gyöngyösi Marcell-Kollár Károly páros kategóriája negyedik helyén ért célba Opel Astrájával.

Mikulás Rallye 2017: jól sikerült ismerkedés

2017.12.17. 12:20
Sikeresen teljesítette Várkonyi Szabolcs és Várkonyi-Cser Mónika a 21. Mikulás Rallye-t a Hyundai I20 R5-el. Az összetett 17. helyen végeztek, de olyan szoros volt a mezőny, hogy csak pár másodperccel …

Mikulás Rallye 2017: értékes tapasztalatok

2017.12.17. 09:30
Juhász Csaba mesélte el tapasztalatait a 2017-es Mikulás Rallye-t követően.

Autósport: Alex Zanardi Daytonában térhet vissza

2017.12.16. 15:55
A legendás olasz pilóta bejelentette, hogy rajthoz áll a 2019. januárjában Daytonában rendezett 24 órás versenyen.

Forma-1: Hartley üléspróbán a jövő évi autóhoz

2017.12.14. 16:40
Csütörtökön a Toro Rosso faenzai központjában töltötte napját Brendon Hartley, a csapat ifjú pilótája.

Orosz pilóta puccsolhatja meg Kubica visszatérését az F1-be

2017.12.12. 15:40
Búsulhatnak a Kubica-fanok, a pletykák ellenére úgy fest, nem tér vissza a lengyel fenegyerek a Forma 1-be.

Jean Alesi a valaha volt legjobb Hamiltont látta az idén

2017.12.11. 12:35
Jean Alesi szerint Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája, aki pályafutása negyedik világbajnoki címét szerezte meg az idén, soha nem volt még ennyire jó, mint 2017-ben.

Michelisz Norbert az év magyar autóversenyzője

2017.12.10. 13:30
A magyar pilóta az Autósport és a Formula Magazin által összeállított rangsor alapján zárt az élen.

Autósport: Massa hazája túraautó-bajnokságában áll rajthoz

2017.12.08. 19:55
A Formula-1-től novemberben visszavonuló Felipe Massa márciusban rajthoz áll a brazil bajnokság szezonnyitóján.