Magyar labdarúgó-válogatott: tizenhét légióst hívott meg Storck

Bernd Storck szövetségi kapitány pénteken megnevezte azt a 17 idegenlégióst, akikre számít a magyar labdarúgó-válogatott soron következő két mérkőzésén.

A német szakvezető meghívta a pár napja még az U17-es Európa-bajnokságon játszó Szoboszlai Dominikot, míg az előző keretben nem szereplők közül Elek Ákosra, Nagy Dominikra és Kocsis Gergőre is számít.

A magyar szövetség honlapja szerint Storck telefonon egyeztetett az észak-amerikai bajnokság (MLS) góllövőlistáját vezető Nikolics Nemanjával, akivel abban állapodtak meg, hogy a támadó nem csatlakozik a csapathoz, mert klubja, a Chicago Fire június 4-én és 10-én bajnoki mérkőzést játszik.

A Magyarországon játszó meghívottak névsorát a jövő héten hirdeti ki a szakember azután, hogy egyeztetett a klubedzőkkel.

A magyar válogatott június 5-én az oroszokat fogadja a Groupama Arénában barátságos mérkőzésen, majd négy nappal később Andorrában játszik világbajnoki selejtezőmérkőzést.