Dupla bronz

Karesz

Csernoviczki Éva és Ungvári Attila bronzérmet nyert a cselgáncsozók Cancúnban rendezett Grand Prix-versenyén.

A judoinfo.hu tájékoztatása szerint a vasárnap zárult mexikói viadalon az áprilisi Európa-bajnokságon harmadik Csernoviczki a 48 kilogramm negyeddöntőjében perui riválist győzött le ipponnal, majd az elődöntőben hosszabbításban, intéssel kapott ki a brazil Gabriela Chibanától. A bronzmérkőzésen aztán a szintén brazil Larissa Pimenta ellen lépett tatamira, és ipponnal szerezte meg a harmadik helyet.

Ungvárinak az elődöntőig két meccset kellett nyernie 81 kilogrammban, s ő mexikói és brit riválisát is ipponnal múlta felül, majd az elődöntőben hosszabbításban kapott ki ipponnal a kanadai Etienne Briandtől. A helyosztón a montenegrói Srdjan Mrvaljevic várt rá, s ahogy korábbi legyőzöttjeit, úgy őt is ipponnal verte.