Baji Balázs hazaérkezett!

A világbajnoki bronzérmes gátfutó ma érkezett haza Budapestre.

Baji Balázs hétfőn szerzett világbajnoki bronzérmet 110 méteres gátfutásban. A sportoló eredménye azért is különleges, mert ő szerezte Magyarország történetének első érmét futószámban, szabadtéri világbajnokságon. Baji korábban szerzett már Európa-bajnoki ezüstérmet, valamint fedett pályán már korábban is világbajnoki döntőt futott.

Fotó: MTI

A futó a mai napon egy közönségtalálkozón vesz részt Siófokon a Fit Plázs családi napján. Bajinak nincs túl sok ideje pihenni, hiszen tervei szerint rajthoz áll az Augusztus 19-én kezdődő Universiadén Tajpejben. A sportoló elmondása szerint immáron tehet nélkül futhat, és aranyérmet akar nyerni a verseny során.

atlétika,Baji Balázs

Baji Balázst az Európai Olimpiai Bizottság sportolói bizottságába választották

2017.10.20. 17:25
A futó Baji Balázst az Európai Olimpiai Bizottság (EOC) sportolói bizottságába választották.

Kézilabda BL, vízilabda Euro Kupa, autó- és motorsport és olasz futballrangadó a műsorban

2017.10.15. 07:30
A Veszprém és a Győri ETO KC is pályán a Bajnokok Ligájában, az FTC legényei a vízilabda Euro Kupában szállnak …

Atlétikai vb: csak Budapest a rajtnál

2017.10.13. 10:25
Afrikának túl korai az időpont, Budapesten kívül pedig más nem érdeklődik a 2023-as atlétikai világbajnokság megrendezése iránt.

Dupla magyar siker a 100 mérföldes futóversenyen

2017.10.09. 16:50
A férfiaknál Zahorán Ádám, míg a nőknél Bontovics Tímea nyerte a németországi Taubertalban rendezett 100 mérföldes ultrafutóversenyt.

Máris nagy siker a Budapest Maraton

2017.10.05. 12:35
Akár 30 ezer fölött is lehet az indulók száma jövő szombaton és vasárnap a 32. SPAR Budapest Maraton Fesztivál - V4 futóhétvégén.

Tíz-tíz jelölt az Év atlétája címre

2017.10.02. 16:45
Nyilvánosságra hozta annak a nemenként tíz sportolónak a nevét a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF), akik közül kikerülnek az Év atlétái.

Atlétika: Maráz Zsuzsanna második a Spartathlonon

2017.09.30. 16:55
A magyar futónő nagyszerű idővel teljesítette a 246 kilométeres távot, ahol dobogóra állhatott a nők versenyében.

Atlétika: Eliud Kipchoge nyerte a Berlin Maratont

2017.09.24. 11:40
A 2015-ös győztes kenyai versenyző győzelmével zárult Európa egyik legpatinásabb atlétikai versenye.

Baji Balázs sikeres év után pályázik az EOB Sportolói Bizottságába

2017.09.21. 13:05
Baji Balázs fantasztikus évet zárt 2017-ben. Megnyerte az Universiadét, a világbajnokságon bronz-, az Európa-bajnokságon ezüstérmet nyert. Az év folyamán …

Atlétika: Kovács Róbert ismét megnyerte Európa leghosszabb terepfutó versenyét

2017.09.20. 23:05
Kovács Róbert megvédte címét Európa leghosszabb, 602 kilométeres terepfutó versenyén.