NB I: utolsó pillanatban lőtt büntetővel verte a Videoton a Debrecent

A hosszabbítás utolsó másodperceiben értékesített tizenegyessel győzte le a Videoton a vendég Debrecent szombaton, a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának záró mérkőzésén.

Videoton FC - Debreceni VSC 1-0 (0-0)

Felcsút, 1929 néző, Vetette: Kassai
Videoton FCKovácsik - Nego, Juhász R., Fiola, Stopira - Hadzic, Pátkai (Géresi 86.), Varga J. (Maric 60.), Suljic - Lazovic, Henty
Debreceni VSCNagy S. - Bényei, Kinyik, Szatmári Cs., Ferenczi J. - Tőzsér - Jovanovic (Csősz 96.), Holman (Mészáros N. 90.), Filip, Könyves N. - Tabakovic (Mengolo 77.)
Sárga lap: Pátkai (77.), Fiola (83.), Henty (86.), illetve Kinyik (2.), Könyves N. (19.), Filip (40.), Jovanovic (74.), Tőzsér (84.), Szatmári Cs. (93.), Nagy S. (96.)
Gólszerző: Lazovic (97., 11-esből)

A találkozó elején a vendégcsapat volt aktívabb, a visszafogottan kezdő Videoton negyedóra elteltével "érkezett meg" a meccsbe, ám helyzeteit nem váltotta gólra.

Fordulást követően is jóval többet birtokolta a labdát a hazai gárda, de sorra kihagyta ziccereit. A Debrecen leginkább a védekezéssel törődött és csak elvétve jutott el a fehérvári kapuig. A mérkőzést végül Danko Lazovic döntötte el a 97. percben értékesített tizenegyessel.

2017.12.14. 10:50
A hajdúsági klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy közös megegyezéssel távozik a klubtól a játékos.

NB I: felháborodott a Loki a súlyos büntetésen

2017.12.13. 11:45
Aleksandar Jovanovicot azért tiltották el, mert arcon ütötte diósgyőri ellenfelét.

NB I: súlyos büntetést kapott a Loki játékosa

2017.12.12. 19:35
Alekszandar Jovanovicsot a DVTK-Debrecen bajnoki szünetében állította ki Bognár Tamás játékvezető.

Egyéni edzésterveket kaptak a Loki focistái

2017.12.11. 21:10
A felkészülést pedig január 15-én kezdik majd el.

Labdarúgó NB I: így látták a vezetőedzők

2017.12.10. 11:20
Doll ismét bosszankodott, van der Meer magát védte utolsó nyilatkozatában.

NB I: bukott a Videoton és a Debrecen is

2017.12.09. 18:10
Két tizenegyes is kimaradt Szombathelyen, a végén a Haladás legyőzte a Videotont. A Diósgyőr jó meccsen nyert a DVSC ellen.

NB I: budapesti és vidéki rangadóval zárul az őszi szezon

2017.12.09. 11:25
A mai napon az utolsó őszi fordulót rendezik a magyar bajnokságban, a Videoton a Haladással, a Ferencváros a Vasassal mérkőzik idegenben.

Kilencszázezer forint büntetés a Ferencváros-Videoton mérkőzés után

2017.12.05. 18:40
Az MLSZ fegyelmi bizottsága keddi ülésén összesen 900 ezer forint büntetést osztott ki a Ferencváros-Videoton bajnoki rangadó résztvevőinek.

2017.12.03. 10:15
Nebojsa Vignjevics szerint rosszul és arrogánsan játszottak az első félidőben, Pintér Attiláéknak újra meg kell tanulniuk nyerni, Thomas Doll büszke volt játékosaira.

NB I: 16 ezernél többen voltak a lelátókon

2017.12.03. 08:50
Két meccset kivéve szinte tisztességes nézőszámok voltak, összesen 16 ezernél több szurkoló volt kint az NB I szombati meccsein.