Serie A: gyenge játékkal is Inter győzelem a Crotone otthonában (videó)

Nagyon megszenvedett a győzelemért a Crotone otthonában az Internazionale a Serie A 4. fordulójának nyitómeccsén. A Crotone több helyzetet is kidolgozott, ám a hazaiak elügyetlenkedték ezeket, vagy ha nem, akkor Handanovic tartotta versenyben a milánóiakat. Az első találatra végül a 82. percig kellett várni, ekkor Skriniar használta ki a védők bizonytalankodását, és valahogy a kapuba juttatta a labdát.

A hosszabbítás perceiben aztán érkezett Perisic, és bebiztosította az Inter győzelmét. Ezzel a fekete-kékek négy forduló után még mindig 100 százalékosak.

Serie A, 4. forduló

Crotone-Internazionale 0-2 (Skriniar 82., Perisic 91.)

2020.07.05. 07:30
Ausztriában kiosztják a 2020-as Forma-1-es szezon első pontjait, képernyőn, a Liverpool, a Manchester City, a Real Madrid és a Barcelona is.

La Liga: egy pontot elcsent a Granada a Valenciától – videó

2020.07.05. 00:10
Az első félidőben kisebb fölényben játszó, majd a második játékrészben vezetést szerző Granada végül 2-2-es döntetlent játszott a Valencia ellen a spanyol élvonal …

Serie A: a Milan lényegében szertefoszlatta a Lazio bajnoki álmait (videó)

2020.07.04. 23:40
A bajnoki címre törő Lazio 3-0-ra kikapott az AC Milantól az olasz bajnokság 30. fordulójában.

Premier League: esélye sem volt a Watfordnak a Chelsea ellen (videó)

2020.07.04. 22:55
A Chelsea 3-0-ra legyőzte a Watfordot az angol bajnokság 33. fordulójában és így őrzi a BL-indulást jelentő negyedik helyét.

La Liga: nem bírt egymással a Celta Vigo és a Real Betis, nyert a Real Valladolid - videó

2020.07.04. 22:15
Hiába vezetett sokáig, végül csak 1-1-es döntetlent tudott játszani a Celta Vigo a Real Betissel a spanyol élvonal 34. …

Német Kupa: huszadszor is a Bayern München a kupagyőztes (videó)

2020.07.04. 21:55
Története során huszadik alkalommal nyerte el a DFB-kupát a Bayern München, miután a berlini döntőben 4-2-re győzött a Bayer Leverkusen ellen.

Serie A: továbbra is gólerős a Sassuolo (videó)

2020.07.04. 21:40
A Sassuolo 4-2-re győzött a Lecce ellen az olasz bajnokság 30. fordulójában.

Premier League: kikapott a Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Wolverhampton – videó

2020.07.04. 20:30
A nagyszerű formában lévő Arsenal simán, 2-0-ra győzte le a Wolverhamptont az angol élvonal 33. fordulójában.

Serie A: könnyedén nyerte meg a városi rangadót a Juventus a Torino ellen – videó

2020.07.04. 19:10
Nagyon simán, 4-1-re győzött a Torino ellen a Juventus az olasz élvonal 30. fordulójában, így nagy lépést tett a bajnoki cím felé.

Premier League: kiütötte a Manchester United a Bournemoutht – videó

2020.07.04. 17:55
A Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Manchester United hátrányból fordítva, végül 5-2-re kiütötte a Bournemouth az angol élvonal 33. fordulójában.