Nyertek az esélyesek Angliában (video)

Ismét gólfesztivált rendezett Chelsea és a City, a városi riválisnak viszont a lefújásig kellet küzdenie a három pontért. Vardy kihagyott büntetőjének köszönhetően nyert a Liverpool is.

A nap első mérkőzésén a Tottenham kis híján eljátszotta az egy óra alatt összeszedett háromgólos előnyét:

West Ham United - Tottenham Hotspur 2-3

A meglepően előkelő (8-9.) helyen álló kiscsapatok nem bírtak egymással:

Burnley - Huddersfield Town 0 – 0

Az Everton nem Rooney, hanem az ő helyére beálló Niasse két góljával tudott fordítani és nyerni:

Everton - AFC Bournemouth 2-1

Nehezen indult be Guardiola csapata, de a második félidőben gólfesztivált rendeztek:

Manchester City - Crystal Palace 5-0

Mourinhoéknak az utolsó pillanatig kellett küzdeniük, hogy megtartsák egy gólos előnyüket, ám végül ezzel a góllal, amit Lukaku lőtt a 20. percben, nyerni tudtak:

Southampton - Manchester United 0-1

A bajnok esélyt sem adott a házigazdáknak:

Stoke City – Chelsea 0-4

A Watford ezzel a győzelemmel tapad az élmezőnyre:

Swansea City – Watford 1-2

Kétszer vezetett két góllal a Liverpool, ám végül csak Vardy kihagyott büntetőjének köszönhették a győzelmüket:

Leicester City – Liverpool 2-3

Külföldi labdarúgás,Liverpool FC,Manchester United,Premier League,Chelsea,Manchester City