Férfi vízilabda ob I: simán nyert a Ferencváros

Sima ferencvárosi győzelmet hozott az Újpest elleni mérkőzés a férfi vízilabda ob I-es bajnokságban szerda este.

A Ferencváros 19–7-ra győzte le a vendég UVSE csapatát az E.ON férfi vízilabda ob I harmadik fordulójának szerdai játéknapján. A zöld-fehéreknél Manhercz Krisztián és Jansik Szilárd ötször volt eredményes.

E.ON férfi ob I, 3. forduló:

A csoport:
FTC PQS-Waterpolo–UVSE 19–7 (6-0, 6-0, 2-4, 5-3)
MKB-Euroleasing-BVSC–AVUS Szombathely 10–8 (3-2, 4-2, 0-2, 3-2)

B csoport:
ZF-Eger–PVSK-Mecsek Füszért 14-7 (2-3, 5-0, 3-2, 4-2)
A-Híd OSC-Újbuda–EBP Tatabánya 15-3 (5-1, 3-0, 3-1, 4-1)
RacioNet-Honvéd–ContiTech Szeged-Diapolo 15-5 (1-1, 5-1, 4-0, 5-3)

Címkék: Vízilabda
Vízilabda

Női vízilabda világliga: Bíró Attila egy kicsivel jobb játékot vár

2017.12.18. 12:35
A magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya elégedett volt csapatával a hollandok elleni világligarajt alkalmával.

Vízilabda: két magyar a nemzetközi álomcsapatban

2017.12.15. 18:00
Két magyar, a kapus Nagy Viktor és a balkezes Vámos Márton is bekerült a férfi vízilabdázók álomcsapatába, amelyet a total-waterpolo.com szaklap szavazói állítottak össze.

Szerdai közvetítések: indul a rövid pályás úszó Eb

2017.12.13. 07:30
Érmekért ugranak vízbe Hosszú Katinkáék Koppenhágában, a női kézilabda vb-n az elődöntő a tét, a Real Madrid elődöntőt játszik a labdarúgó klub-vb-n.

Vízilabda vl: magabiztos győzelemmel mutatkoztak be a férfiak

2017.12.12. 22:10
A hollandok legyőzésével kezdte el a világliga-sorozatot a agyar férfi vízilabda-válogatott.

Tizenkilenc fős a világliga keret a vb-ezüstérmes ellen

2017.12.12. 20:10
Bíró Attila szövetségi kapitány megnevezte 19 fős keretét a spanyolok elleni, női vízilabda Világliga-mérkőzésre.

Vízilabda: az UVSE nyerte a női Magyar Kupát

2017.12.10. 19:55
Az UVSE női vízilabdacsapata ismét megvédte címét, és negyedik alkalommal diadalmaskodott a Magyar Kupában, miután a sorozat vasárnapi fináléjában ötméteres-párbajt követően jobbnak bizonyult a …

A tapasztalatszerzés a magyarok célja a vízilabda világligában

2017.12.10. 14:05
Elsősorban a tapasztalatszerzés a célja a magyar vízilabda-válogatottnak a világligában, amelyben kedden Hollandia vendégeként játssza első mérkőzését.

Szolnoki és egri siker, OSC vereség a vízilabda Bajnokok Ligájában

2017.12.10. 08:10
Az itthon játszó magyar csapatok közül az OSC kikapott, a Szolnok és az Eger győzött.