ÉLŐ: Magyarország–Líbia – minifoci-vb

A tét a nyolc közé jutás a minifoci világbajnokságon, amiért a magyar válogatott Líbiával küzd meg. Élő, szöveges tudósítás.

2017.10.12. 19:51

Tajti Bence a hős

Vége a mérkőzésnek, a ráadás utolsó percében Tajti Bence gondolt egyet, lőtte el a labdát és a felugró emberek lábai közt a hosszú alsóba száguldott a játékszer. Ezzel a holnapi nap a Csehország-Brazília mérkőzés győztesével játszhatunk a negyeddöntőben 22:45-kor. Én ezzel búcsúzom, további szép estét minden Olvasónak!

2017.10.12. 19:49

Tajti

Ott van az utolsó percben a győztes gól! Kapusunk Tajti szerezte a találatot!

2017.10.12. 19:47

Fekete blokkol

Sleik lőhetett szabadon, azonban szerencsénkre Fekete Róbert a labda útjába állt. A 4. percben sajnos a kapusba lőtték a mieink a labdát.

2017.10.12. 19:45

Három perc van vissza

Két perc elteltével semelyik oldalon nem láthattunk nagyobb helyzetet.

2017.10.12. 19:44

Elkezdődött a ráadás második félideje

Líbia kezdte meg az utolsó 5 percet, ha nem látunk újabb találatot, akkor mindkét csapat 3-3 büntetőt lő.

2017.10.12. 19:38

Vége az első 5 percnek

Sok érdekesség nem történt, egy gyors térfél csere után következzék a ráadás második félideje.

2017.10.12. 19:37

Elkezdődött a ráadás első félideje

A magyarok kezdték meg a hosszabbítás első félidejét.

2017.10.12. 19:32

Vége a rendes játékidőnek

Hiába kezdte jobban a líbiai válogatott a második félidőt, a találkozó 50. percében Bognár Bence egyenlített, aminek köszönhetően kétszer 5 perces hosszabbítás vár ránk. Hajrá magyarok!

2017.10.12. 19:27

Bognár Bence

Megszerzi 3. gólját Bognár Bence a világbajnokság során, amivel az 50. percben 2-2-re módosítja az állást. Az oldalvonal mellett 4 perces hosszabbítást mutatnak fel, ha ez idő alatt nem esik gól, akkor kétszer 5 perces hosszabbítás következik.

2017.10.12. 19:21

A második félidő 20. percben járunk

Hiába szerezte meg Sós Márkó a vezetést az első félidő végén, Líbia tudott váltani és 2-1-re vezet továbbra is. A második félidőben eddig az afrikaiak sokkal több helyzettel rendelkeznek, azonban még 5 perc plusz a hosszabbítás vissza van.

2017.10.12. 19:18

Szabadrúgás a kapu előteréből

Lak Imre, hogy mentse a menthetőt szabálytalankodott Sleikkel szemben, azonban a szabadrúgás nem volt veszélyes.

2017.10.12. 19:13

Ali Shochan

Sajnos a Líbia megfordítja a mérkőzést, az állás 2-1.

2017.10.12. 19:11

Mohamed Albahloul

Ugyanoda ahova Sós Márkó, az állás 1-1.

Varga esett el

A kapu előterében Varga esett el, azonban nem ítélt büntetőt a játékvezető.

2017.10.12. 19:09

Nagy szerencsénk volt

Egy líbai középre tett labdára nem ért oda a piros-feketék játékosa, így szöglettel következhettek az afrikaiak.

2017.10.12. 19:07

Elkezdődött a második félidő

A második félidőt a magyarok kezdték meg!

2017.10.12. 19:02

Vége az első félidőnek

Sós Márkó utolsó percben szerzett szabadrúgás találatával 1-0-ra vezet a magyar válogatott Líbia ellen. Az első félidőben kiegyenlített játékot láthattunk, semelyik csapat sem mert kockáztatni.

2017.10.12. 19:01

Egy perc hosszabbítás következik

Az oldalvonal mellett 1 perces hosszabbítást mutattak fel.

2017.10.12. 18:59

Sós Márkó

Sós Márkó talált Líbia kapujába egy szabadrúgás után! Az állás 1-0!

2017.10.12. 18:54

Birtokoljuk a labdát

Kisebb magyar labdajáratást láthattunk a magyaroktól, majd Tajti felívelése után egy szöglettel jöhettünk, azonban a labda elkerülte a kaput.