Ismét kikapott a franciáktól a magyar futsal-válogatott

Akárcsak kedden, egy nappal később is 4-1-es vereséget szenvedtünk az Európa-bajnoki résztvevő franciáktól Miskolcon.

A magyar szövetség honlapjának beszámolója szerint az első félidő végig kiegyenlített játékot hozott, a hazai együttes bátran játszott, helyzeteket dolgozott ki, többször is nagy védésre késztette a franciák kapusát. A vendégeknek is voltak lehetőségeik, de ennél tovább nem jutottak, szünetig nem született gól.

A fordulás után az ellenfél gyorsan megszerezte a vezetést, s mivel a magyarok támadójátékából hiányzott az átütőerő, így egyre nőtt a különbség. A hazaiak szépítő gólja 0-3-as állásnál Horváth Norbert megpattanó lövéséből született.