Jégkorong Erste Liga: könnyedén nyert a Dunaújváros az Újpest ellen

Könnyedén nyert a Dunaújváros, ismét kikapott a Ferencváros.

A játéknapot a Ferencváros kezdte a Brassó ellen, azonban a győzelemre éhező fővárosiak csak egy döntetlent tudtak kiharcolni a rendes játékidőben, majd a hosszabbításban vereséget szenvedtek.

A Dunaújvárosi Acélbikák hazai pályán könnyedén verték 4-1-re az Újpestet. Az éllovas DVTK hiába vezetett kétszer is a MAC Budapest ellen, 3-3-s döntetlen után a hosszabbításban kapott ki a fővárosban.

2018.12.10. 20:35
A magyar jégkorong-válogatott csütörtökön, Franciaország ellen kezdi meg szereplését a felkészülési tornán.

NHL: megszakadt a Calgary és Dallas győzelmi sorozata

2018.12.10. 10:20
A Nyugati főcsoportban éllovas Calgary Flames, valamint Dallas Stars győzelmi sorozata is véget ért, miután a vasárnapi játéknapon mindkét együttes vendégként szenvedett vereséget.

Hetvenöt éves a Ferencváros legendás labdarúgója

2018.12.10. 08:15
Hetvenöt éves Szűcs Lajos olimpiai bajnok labdarúgó, edző.

Tévében férfi vízilabdázóink Málta ellen

2018.12.10. 07:30
A vízilabda világliga mellett nézhetünk női kézilabda középdöntőket az Eb-ről, német-, angol- és török labdarúgó bajnokikat, valamint jégkorongot itthonról és külföldről.

Szlovák jégkorongliga: mindkét magyar csapat nyerni tudott

2018.12.09. 21:00
A DVTK Jegesmedvék hazai jégen győzte le a címvédő Besztercebányát, a MAC Újbuda pedig Zólyomban aratott fölényes győzelmet.

EBEL: négy góllal válaszolt a Fehérvár a Villach-előnyre

2018.12.09. 20:40
A Fehérvár AV19 4-1-re nyert a Panaceo vendégeként vasárnap az osztrák jégkorongligában (EBEL).

NHL: megint kikapott a Buffalo

2018.12.09. 13:10
A Buffalo Sabres ismét vereséget szenvedett az NHL-ben miután a mai játéknapon 6-2-re veszített hazai jégen a Philadelphia Flyers ellen.

NB I: Marko Nikolics szerint megérdemelten nyert az Újpest

2018.12.09. 10:15
A MOL Vidi FC edzője szerint csapata olyan gólokat kapott az Újpest ellen, amelyeket egy U10-es csapatnak is megengedhetetlenek.

Közvetítések: Németország ellen folytatják női kézilabdázóink az Eb-t

2018.12.09. 07:30
A sorsdöntő magyar-német mérkőzés mellett rövidpályás gyorskorcsolya, téli sportok és a topligák közvetítései színesítik a mai …

KHL: Ellison és Mozjakin vezérletével győzött a Metallurg

2018.12.08. 23:35
A Metallurg Magnyitogorszk 7-3-ra győzött a Szpartak Moszkva ellen a KHL mai játéknapján.