La Liga: hajrában lőtt góllal győzött a Getafe (videó)

Nem túl eseménydús mérkőzésen a Getafe 1-0-ra legyőzte a Malagát a spanyol bajnokság 19.fordulójának első mérkőzésén.

Jól jellemzi a szezonban erőn felül teljesítő Getafe és a kiesőhelyen álló Malaga összecsapását, hogy a két csapat összesen 4 alkalommal (2-2) találta el a kaput. Bár a vendégek játszottak fölényben, a Getafe szerezte a meccs egyetlen gólját: a 73. percben Angel passzát Cala váltotta gólra.

Győzelmével a Getafe átmenetileg feljött a 8. helyre, a Malaga viszont egyre nehezebb helyzetben van, és jelenleg a 19 helyen áll.

Külföldi labdarúgás,La Liga

FA-kupa: tizenegyespárbajban jutott tovább a Chelsea (videó)

2018.01.17. 23:45
A másodosztályú Norwich City alaposan megnehezítette a londoni sztárcsapat dolgát az FA-kupa harmadik fordulójának megismételt mérkőzésén, de végül a Chelsea jutott …

Copa del Rey: hátrányból várja a visszavágót a Barcelona és az Atlético is (videó)

2018.01.17. 23:15
Az Atletico Madridot a Sevilla, a Barcelonát az Espanyol győzte le az országos kupasorozat mai mérkőzésén.

Ligue 1: Neymar négyet, a PSG nyolcat rúgott (videó)

2018.01.17. 22:55
A listavezető párizsi sztárcsapat megalázó különbségű győzelmet aratott a Dijon ellen a francia bajnokság 21. fordulójában.

Premier League: tizenkét év után távozik az Arsenal játékosa

2018.01.17. 22:10
Theo Walcott az Evertonban folytatja pályafutását.

Labdarúgás: egy korszak vége - Ronaldinho felhagy a futballal

2018.01.17. 16:50
A brazil mágus visszavonulását bátyja és menedzsere, Roberto Assis jelentette be kedd este.

Premier League: Mhitarjanon múlik Sanchez manchesteri szerződése

2018.01.17. 16:15
Az Arsenal támadója mindenben megegyezett a Manchester United-del és hamarosan négy és fél éves szerződést köthet új klubjával.

Közvetítések: a lét a tét a kézilabda Eb-n

2018.01.17. 07:30
A magyar válogatott sorsdöntő csoportmérkőzése mellett angol, spanyol és francia foci, valamint tenisz minden mennyiségben a televíziók szerdai kínálatában.

Már csak a Dortmundon múlik az Aubameyang transzfer

2018.01.16. 17:50
A gaboni támadó megegyezett az Arsenal csapatával, a londoniaknak már csak a Borussia Dortmunddal kell dűlőre jutniuk.

Labdarúgás: bajnoktól kapott szerződést a nagy magyar tehetség!

2018.01.16. 12:30
Szoboszlai Dominik profi szerződést kapott az osztrák bajnok Red Bull Salzburg labdarúgóklubtól.

Kiderült melyik bajnokság a legnépszerűbb

2018.01.16. 11:25
Nincs meglepő abban, hogy a nagy bajnokságok állnak az élen a nézettségi versenyben.