ÉLŐ: Bajnokok Ligája - MU-Sevilla és Roma-Sahtar Donyeck nyolcaddöntő visszavágók

A nyolcaddöntő visszavágóinak egyik legizgalmasabb játéknapja következik, ahol a Sevilla és a Roma is rossz sorozatot szakítana meg.

Manchester United-Sevilla
Manchester United: De Gea - Young, Bailly, Smalling, Valencia - Matic, Fellaini - Rashford, Sanchez, Lingard - Lukaku
Sevilla: Rico - Escudero, Lenglet, Kjaer, Mercado - Banega, N`Zonzi - Correa, Vazquez, Sarabia - Muriel
Az első meccsen:  0-0

AS Roma-Sahtar Donyeck
AS Roma: Alisson - Kolarov, Fazio, Manolas, Florenzi - Strootman, De Rossi, Nainggolan - Perotti, Dzeko, Under
Sahtar Donyeck: Pjatov - Ismaily, Rakickij, Ordets, Butko - Stepanenko, Fred - Marlos, Taison, Bernard - Ferreyra
Az első meccsen:  2-1 a Sahtar javára

2018.03.13. 22:57

Köszönjük a ma esti figyelmet!

Mindkét mai továbbjutó megérdemelten lépett tovább a legjobb nyolc közé, a Sevilla története során, a Roma pedig tíz év tán először.

2018.03.13. 22:36

Vége!

Teljesen jogos a Sevilla továbbjutása. Ben Yedder hét BL-meccsén nyolc gólt szerzett. Ma csereként állt be és ő lett a hős.

2018.03.13. 22:35

Továbbjut az AS Roma

Idegenben lőtt góllal méghozzá, 1-0-ra nyernek a Sahtar ellen.

2018.03.13. 22:34

Fred robbant be Taison labdájára

Centikkel maradt le róla. Ez volt a meccslabda.

2018.03.13. 22:33

Tényleg nem bántom a MU-szurkolókat, de…

…elindultak haza. Jön a busz?

91. perc: Ben Yedder

Közel volt a tripla, de lábon lőtte De Geát.

2018.03.13. 22:32

Hosszabbítás az Old Traffordon

De nem annyi, mint amennyire 20 perce számítottunk, csak négy perc.

2018.03.13. 22:31

Négy perc

Ennyi lesz a hosszabbítás, ennyi ideje maradt a Sahtarnak, hogy gólt szerezzen.

2018.03.13. 22:30

Újabb csere

Correa is idő előtt távozik, de Geis bejön a helyére.

Lejön a gólszerző

El Shaarawy váltja a 89. percben Edin Dzekot.

2018.03.13. 22:29

Bele a sorfalba

Gyenge kísérlet volt Paricktól.

2018.03.13. 22:28

Nagyon jó helyről lőhet szabadrúgást a Sahtar

Nagyjából húsz méterről, nagyjából középről.

Csere

Vazquez helyett Pizarro a Sevillában.

87. perc: majdnem

Rashford fejelt a jobb kapufa mellé, de csak kevéssel.

2018.03.13. 22:26

Tudnak ezek focizni

Óriási tempó, nagy helyzetek.

Tíz emberrel is támadnak

Mást nem is tehet a Sahtar. Öt perc van hátra a rendes játékidőből.

2018.03.13. 22:25

GÓL: Manchester United–Sevilla 1–2

A 84. percben Lukaku estében, félfordulattal, öt méterről. Szép volt.

2018.03.13. 22:23

Fényezzük még Ben Yeddert

19 gólt szerzett a bajnokságban, a kupában és a BL-ben öszesen.

Kaotikus állapotok

Egy biztos: Marlos lejön, Dentinho felmegy.

2018.03.13. 22:22

87 másodperc

Ennyi volt Ben Yedder két gólja között. Ez a második leggyorsabb dupla a BL történetében.

Külföldi labdarúgás,Manchester United,Bajnokok Ligája,Sevilla,AS Roma,Sahtar Donyeck

Luka Modrics: háborúból a futballvilág tetejére?

2018.09.25. 10:15
A Real Madrid horvát középpályása már csak egy lépésre van az Aranylabdától. De milyen úton jutott el a futball trónjának kapujába?

Hétközi forduló a topligákban és cselgáncs-világbajnokság ma a tv-ben

2018.09.25. 07:30
Kedden látható lesz Dárdai Herthája, a Bayern München, az Inter és a Manchester United mérkőzése is.

A FIFA-nál is Luka Modrics az Év labdarúgója

2018.09.24. 22:00
A klasszis horvát középpályás Mohamed Szalaht és Cristiano Ronaldót utasította maga mögé a nemzetközi szövetség szavazásán.

FIFA-gála: Mohamed Szalah nyerte a Puskás-díjat - videó

2018.09.24. 21:10
Ennél jobb helyre nem is kerülhetett volna a FIFA Puskás-díja. A Liverpool egyiptomi támadója Mohamed Szalah vehette át az elismerést hétfő este.

Bundesliga: Sallai Roland bekerült a forduló válogatottjába

2018.09.24. 18:45
A magyar válogatott támadónak 41 percnyi játék is elég volt ahhoz, hogy bekerüljön a negyedik forduló csapatába.

Elmaradtak a magyar gólok Amerikában - (video)

2018.09.24. 10:50
Sem Nikolicsnak, sem Németh Krisztiánnak nem sikerült gólt lőnie az amerikai bajnokság, az MLS legutóbbi, hétvégi fordulójában.

Most már Gyurcsó ontja a gólokat Splitben - (video)

2018.09.24. 08:25
Gyurcsó Ádám, a Hajduk Split magyar labdarúgója két gólt szerzett vasárnap este az Istra 1961 otthonában 4-2-re megnyert horvát bajnokin.

Kiderül ki a világ legjobb futballistája

2018.09.24. 07:30
Ma este a FIFA-gálán bejelentik, hogy ki a világ legjobb labdarúgója. Lesz a tévében még cselgáncs, kerékpár és tenisz is.

Ligue 1: könnyedén nyerte meg a forduló rangadóját a Lyon (videó)

2018.09.23. 23:25
Sima, 4-2-s győzelmet aratott a francia élvonal hatodik fordulójában az Olympique Marseille felett az Olympique Lyon.

La Liga: a Girona pontokat rabolt Barcelonából (videó)

2018.09.23. 23:00
A Barcelona több mint egy félidőt emberhátrányban futballozva ért el 2-2-es döntetlent a Girona ellen a spanyol bajnokság 5. fordulójában.