Kézilabda: magyar szakember válthatja Ambros Martínt

Házon belül oldaná meg a Győri Audi ETO KC az edzőkérdést.

Fotó: MTI/Kovács Anikó

A Győri Audi ETO KC vezetőedzője, Ambros Martín három Bajnokok Ligája győzelemmel a háta mögött - ami még akár négy is lehet - a szezon végeztével távozik a csapat éléről.

A kisalföld.hu arról számolt be, hogy a győriek házon belül oldanák meg a spanyol szakember pótlását, és a jelenleg Martín segítőjeként dolgozó Danyi Gábor veheti át a Győr irányítását a következő szezontól.

Danyi segítője, a klub korábbi játékosa, a francia Raphaella Tervel lehet, aki maga is kézilabdázott Martín irányítása alatt Győrben, míg a spanyol tréner a korábbi hírekkel ellentétben nem lesz a CSM Bukarest vezetőedzője, hanem vélhetően visszatér Spanyolországba.

Kézilabda,Győri Audi ETO KC

Kézilabda: Tomori Zsuzsanna Siófokra szerződött

2019.03.21. 13:55
Tovább erősödött a Siófok női kézilabdacsapata mivel a következő szezontól a Balaton-parti együttesben folyatja a pályafutását Tomori Zsuzsanna.

Kézilabda: két Ferencváros játékos is Siófokra igazolt

2019.03.20. 12:50
Két meghatározó játékosának távozását is bejelentette a Ferencváros női kézilabda csapata. Nerena Pena és Szikora Melinda nyártól a Siófok csapatában folytatja …

Anastacia lesz a budapesti női kézilabda final four sztárvendége

2019.03.20. 12:25
Az amerikai énekesnő, Anastacia lesz a női Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének sztárvendége- közölte az Európai Kézilabda-szövetség a közösségi …

Kézilabda: változások a női válogatott keretében

2019.03.19. 16:00
Sérülések miatt változott a Japán elleni barátságos mérkőzésre készülő magyar női kézilabda-válogatott kerete.

Női kézilabda MK: tizennegyedszer is kupagyőztes a Győr

2019.03.17. 19:25
A Győri Audi ETO KC nyerte a női kézilabda Magyar Kupát miután a döntőben 32-29-re legyőzte az FTC-Rail Cargo Hungáriát.

Női kézilabda MK: az Érd nyerte a bronzmeccset

2019.03.17. 17:50
Az Érd 31-23-ra legyőzte a Dunaújvárost a női kézilabda Magyar Kupa vasárnapi bronzmérkőzésén, a debreceni Főnix Csarnokban zajló négyes döntő második játéknapján.

Kézilabda NB I: ismét legyőzte a Szeged a Veszprémet

2019.03.17. 15:20
A MOL-Pick Szeged 25-23-ra verte a Telekom-Veszprémet a magyar férfi bajnokság rangadóján és így továbbra is veretlenül áll a tabella élén.

Közvetítések: döntőt rendeznek a női kézilabda kupában, folytatódnak a topligák

2019.03.17. 07:30
A női kézilabda Magyar Kupa döntőjében a Ferencváros a Győr együttese ellen lép pályára.

Női kézilabda MK: a Győr lesz a Ferencváros ellenfele

2019.03.16. 16:55
Létrejött az álomdöntő a női kézilabda Magyar Kupában miután a Győr 39-26-ra győzött az Érd ellen a második debreceni elődöntőben.

Női kézilabda MK: a Ferencváros az első döntős

2019.03.16. 14:30
A Ferencváros 33-26-ra győzött a a Dunaújváros ellen a női kézilabda Magyar Kupa első debreceni elődöntőjében és így bejutott a fináléba. A zöld-fehérek 21. alkalommal játszanak döntőt.