Premier League: Mourinho már megint beszólt

José Mourinho ritkán fogja vissza magát és most megint nem egy ilyen alkalomról lesz szó. Most is beszólt egy kollégájának.

Fotó: metro

Ezúttal Frank de Boer volt az áldozat, aki a Crystal Palace menedzsereként kezdte a szezont, de a negyedik forduló után kirúgták az akkor éppen nulla pontot szerző londoni csapat kispadjáról. A holland a BT Sportnak nyilatkozott és többek között a MU-ról is beszélt.

"Kár, hogy Mourinho az edzője. Rashford angol játékos, ti nyilván adnátok neki időt, akár hibázhatna is, de Mourinho nem ilyen, ő eredményeket akar" – mondta a korábbi klasszis, aki szerint néhány rosszabb meccs után Mourinho kieszi a csapatból majd a tehetséget.

A válasz nem is váratott magára sokat:

"Olvastam valamit, néhány idézetet a Premier League történetének legrosszabb edzőjétől, Frank de Boertól, aki azt mondta, nem jó Rashfordnak, hogy olyan edzője van, mint én, mert nekem csak a győzelem számít" - fogalmazott Mourinho a keddi Bajnokok Ligája-mérkőzés előtti sajtótájékoztatóján, hozzátéve, hogy ha viszont "Frank edzette volna, minden mérkőzést elveszít", mivel De Boer egyet sem nyert meg.

Rashford a hétévégén hosszabb szünet után először volt kezdő a Unitedben, s mindjárt két gólt szerzett a Liverpool ellen.

"Sok mérkőzést játszik a Unitedben. Néha kezdő, máskor pedig a padról áll be. Nem játszik minden mérkőzésen az elejétől? Nem. Természetesen nem. Ezzel együtt bízunk benne. Nem sokan gondolták volna, hogy a Liverpool ellen kezdő lesz, végül volt egy jó meccse, s nem csak a góljai miatt" – fogalmazott a Special One.

Külföldi labdarúgás,Manchester United,Bajnokok Ligája,Premier League,José Mourinho