Serie A: nem hozott gólt a római rangadó (videó)

Nem született gól a Lazio-Roma örökrangadón a Serie A 32. fordulójában. Ez az ötödik gól nélküli találkozó ebben a fordulóban.

Az első félidő egyetlen nagy helyzetet hozott, a római Bruno Peres a kapufát találta el.

Ahogyan az első játékrészben úgy a második félidőben sem a helyzeteikkel kápráztatták el a publikumot a csapatok. A kemény játékot hozó mérkőzésen a 80. percben megfogyatkozott a Lazio, miután Stefan Radu  megkapta második sárga lapját is.

Az utolsó percben a Romanak két nagy lehetősége is volt, ám Edin Dzeko előbb a lécet találta el, majd centikkel kapu mellé lőtt.

Serie A, 32. forduló:

Lazio–Roma 0-0

korábban:

Juventus–Sampdoria 3–0 (Mandzukic 45., Höwedes 60., Khedira 75.)
Fiorentina–SPAL 0–0
Sassuolo–Benevento 2–2 (Politano 41., 64., ill. Diabaté 22., 73.)
Bologna–Hellas Verona 2–0 (Verdi 31., Nagy Á. 94.)
Milan–Napoli 0–0

szombaton játszották:

Genoa–Crotone 1–0 (Bessa 28.)
Chievo–Torino 0–0
Cagliari–Udinese 2–1 (Pavoletti 21., Ceppitelli 84., ill. Lasagna 10.)

2018.04.25. 11:00
A bajorok 25. alkalommal találkoznak a Real Madriddal az európai kupaporondon, ám legutóbbi öt összecsapásukat a spanyolok nyerték.

Bajnokok Ligája: már most gólrekordot döntöttek a csapatok

2018.04.25. 09:30
Még négy találkozó hátra van a Bajnokok Ligája 2017/2018-as kiírásából, de az már biztos, hogy sosem volt ilyen magas a sorozat meccsenkénti gólátlaga, mint most.

Nagyüzem a hoki vb-n, de a prímet a Bayern-Real viszi

2018.04.25. 07:30
A szlovénok ellen kerülhetünk közelebb a feljutáshoz a divízió I/A világbajnokságon, ismét összecsapnak a BL-ben a nagyágyúk.

Bajnokok Ligája: hihetetlen Liverpool, elképesztő, hét gólt hozó meccs (videó)

2018.04.24. 22:40
A Liverpool az elődöntő első mérkőzésén már 5-0-ra is vezetett a Roma ellen, végül "csak" 5-2-es előnnyel utazhat az …

A Hajduk Split szurkolói elnézést kértek a bántalmazott Futács Márkótól

2018.04.24. 20:55
A horvát Hajduk Split labdarúgóklub szurkolói csoportja elnézést kért Futács Márkótól, akit hétfőn a belvárosban bántalmaztak.

ÉLŐ: Liverpool FC–AS Roma – BL-elődöntő

2018.04.24. 20:15
Némileg meglepő, hogy az angol Liverpool és az olasz Roma találkozik a BL-elődöntőben, de ettől ez még nagy meccs lehet.

Bajnokok Ligája: nincs pánik Liverpoolban

2018.04.24. 13:40
A Liverpool labdarúgócsapata két gólt kapott a hétvégi bajnoki fordulóban, de a védő Virgil van Dijk szerint ez még nem ok a pánikra az AS Roma elleni a Bajnokok Ligája-elődöntő első felvonása előtt.

Labdarúgás: a Barcelona nyerte az ifi BL-t

2018.04.24. 09:45
A Barcelona labdarúgócsapata nyerte az UEFA Ifjúsági Ligát, mivel a hétfői döntőben 3-0-ra legyőzte a Chelsea-t.

La Liga: parádézott az egykori újpesti – videó

2018.04.24. 08:40
Idegenben aratott fontos győzelmet a Levante, amelynek sikeréhez az egykori újpesti futballista Enis Bardhi is kellett.

Tévéműsor: BL-elődöntő, budapesti tenisztorna, sznúker és még sok más

2018.04.24. 07:30
A Liverpool–Roma párharc tétje már a döntőbejutás a Bajnokok Ligájában. Emellett lesz sznúker, tenisz, hoki, kerékpár és kosárlabda is.