Serie A: nem hozott gólt a római rangadó (videó)

Nem született gól a Lazio-Roma örökrangadón a Serie A 32. fordulójában. Ez az ötödik gól nélküli találkozó ebben a fordulóban.

Az első félidő egyetlen nagy helyzetet hozott, a római Bruno Peres a kapufát találta el.

Ahogyan az első játékrészben úgy a második félidőben sem a helyzeteikkel kápráztatták el a publikumot a csapatok. A kemény játékot hozó mérkőzésen a 80. percben megfogyatkozott a Lazio, miután Stefan Radu  megkapta második sárga lapját is.

Az utolsó percben a Romanak két nagy lehetősége is volt, ám Edin Dzeko előbb a lécet találta el, majd centikkel kapu mellé lőtt.