11.00: Tenisz, WTA-torna, `s-Hertogenbosch

Tenisz: tizenhat éves amerikai győzte le Babost Cincinnatiben

Babos Tímea a nyitófordulóban kiesett egyesben a Cincinnatiben zajló keménypályás tenisztornán.

Tour de Hongrie: Patrick Schelling nyerte a prológot

2018.08.14. 18:30
Egy 4 kilométer hosszúságú prológgal kezdetét vette az idei Tour de Hongrie. Az első szakaszon svájci siker született.

Forma-1: Alonso távozik a sorozatból!

2018.08.14. 17:15
A McLaren sajtóközleményben jelentette be, hogy a kétszeres világbajnok Fernando Alonso távozik a Formula-1-ből és nem áll rajthoz a 2019-es szezonban.

Forma-1: bejelentésre készül Fernando Alonso

2018.08.14. 14:30
A mai nap folyamán fontos bejelentést tesz a spanyol pilóta a jövőjét illetően, érdemes lesz figyelni az eseményeket.

Tévében a Vidi harca a BL-ért

2018.08.14. 07:30
Az idegenbeli 0–0 után Felcsúton fogadja a Vidi FC a svéd Malmőt. Ezen kívül lesz kerékpár és angol labdarúgás is a tévében.

Tour de Hongrie: Basso és Contador jó szereplést vár a csapattól

2018.08.13. 18:40
Csapatától jó szereplést vár a kedden rajtoló Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen a kétszeres Giro d'Italia-győztes Ivan Basso.

Kézilabda: visszatérne a BL-döntőbe a Veszprém

2018.08.13. 14:15
A bajnoki cím visszaszerzése, a Magyar Kupa-győzelem és a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe kerülés az elvárás a szezonban Telekom Veszprémnél.

Kézilabda: jó ütemben halad a sérült győri játékosok rehabilitációja

2018.08.13. 09:30
Nora Mörk szeptemberben, Tomori Zsuzsanna minden bizonnyal november végén léphet ismét pályára a Győri Audi ETO KC csapatában.

Tenisz: Rafael Nadal Torontóban is győzött

2018.08.13. 08:50
A világelső Rafael Nadal harmadik Masters-tornáját nyerte idén, miután Róma és Monaco után Torontóban sem talált legyőzőre. A spanyol klasszis ezúttal Sztefanosz Cicipaszt győzte le a döntőben.