Tenisz: újabb topjátékos ellen bizonyíthat Fucsovics

A magyar teniszező a hetedik helyen kiemelt Milos Raoniccsal találkozik a stuttgarti füvespályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Fotó: atpworldtour.com

A montenegrói származású kanadai sportoló korábban harmadik is volt a világranglistán, most viszont csupán 11 hellyel előzi meg Fucsovics Mártont.

Tenisz,Fucsovics Márton

Australian Open: Nadal már az elődöntőben

2019.01.22. 13:35
A torna második kiemeltje a spanyol Rafael Nadal bejutott az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság elődöntőjébe, mivel a negyeddöntőben három sima szettben legyőzte az amerikai Frances Tiafoe-t.

Australian Open: Kiesett a Babos-Fucsovics páros

2019.01.22. 08:30
A Babos Tímea, Fucsovics Márton kettős 6:3, 6:2-re kikapott a második kiemelt Nicole Melichar, Bruno Soares amerikai, brazil duótól az ausztrál nyílt teniszbajnokság vegyes páros versenyének második …

Australian Open: Babosék meggyőző játékkal már az elődöntőben

2019.01.22. 07:55
Babos Tímea és francia partnere, Kristina Mladenovic címvédőként győzött a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros versenyének negyeddöntőjében.

Keddi közvetítések: ismét a BL-ben csatáznak a fradi pólósai

2019.01.22. 07:35
Az Australian Open küzdelmei mellett, épernyőre kerül még a jégkorong Magyar Kupa döntője és Fradi vízilabda BL meccse is.

Australian Open: bízik a végső sikerben a Babos-Fucsovics páros

2019.01.21. 17:05
Babos Tímea és Fucsovics Márton szerint képesek megnyerni a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság vegyes páros versenyét.

Tévében a Juve, a Milan, a kézi vébé, de lesz tenisz is

2019.01.21. 07:30
A Juventus hétfő este fogadja a Chievót, de előtte láthatjuk a Milant is. Közben teniszeznek Ausztráliában és tatrt a kézi vébé is.

Australian Open: Babosék menetelnek párosban!

2019.01.21. 06:20
Bejutott a negyedik fordulóba a női párosok mezőnyében a Babos Tímea, Kristina Mladenovics duó.

Australian Open: búcsúzott a torna címvédője

2019.01.20. 15:25
Roger Federer 3-1-es vereséget szenvedett Stefanos Tsitsipastól, aki győzelmével történelmet írt.

Australian Open: Babos és Fucsocsvics győzelemmel kezdett

2019.01.19. 09:20
Babos Tímea és Fucsovics Márton bejutott a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság vegyes páros versenyének második fordulójába.

Australian Open: Cilic meccslabdát hárítva ment tovább

2019.01.18. 15:35
A tavalyi döntős Marin Cilic fantasztikus mérkőzésen meccslabdát hárítva jutott tovább Fernando Verdasco ellen az év első Grand Slam-tornáján.