Veszprém-rali: Herczigék nyertek, majd kizáratták magukat

A Herczig Norbert, Ferencz Ramón (MOL Racing Team) kettős vasárnap megnyerte ugyan a Veszprém-ralit, ám mivel az Európa-bajnokságon indulnak, ezért hivatalosan kérték: eredményük ne számítson bele a magyar bajnokságba. Így a Kazár Miklós, Tóth Zsolt duó győzött.

Fotó: FIA ERC

Herczigék a nyolcfutamos ob-n kizárólag most álltak rajhoz, és a viadal után a menetlevelüket leadva sportszerűen kérték, hogy a győzelmük ne számítson bele az összetettbe.

Kazárék mögött az összetettben élen álló Turán Frigyes, Bagaméri László lett a második, míg Balogh János, Szőke Tamás kettőse a harmadik.

Eredmények, Veszprém-rali:

(versenyen kívül): Herczig Norbert, Ferencz Ramón (Skoda Fabia R5) 1:12:25.1 óra
1. Kazár Miklós, Tóth Zsolt (Skoda Fabia R5) 1:12:38.7
2. Turán Frigyes, Bagaméri László (Ford Fiesta R5) 1:12:48.3
3. Balogh János, Szőke Tamás (Skoda Fabia R5) 1:12:56.1

Ez volt az ob ötödik futama, és még három versenyt rendeznek.

Címkék: Rally
Rally

Mitropa Kupa: Fogasy idei legnehezebb versenyére készül

2018.07.05. 10:30
A Mitropa Kupa egyik legrangosabb versenyén áll rajthoz a hétvégén Fogasy Gergely és Berendi Dávid, Peugeot 208 T16-tal, az olaszországi Casentino Ralin.

Rali: Végig kell menni! - interjú Farkas Kálmánnal

2018.07.04. 13:15
Interjú Farkas Kálmánnal a JG2 Racing Team csapatvezetőjével a 2018-as Veszprém Rallye előtt.

Autósport: jó versenyt futottak Bihari Péterék a Székesfehérvár Ralin

2018.07.02. 14:50
Összességében elégedetten értékelt ifjabb Bihari Péter rali-versenyző a TAXI4 Székesfehérvár Rali után, pedig viszonylag hamar véget ért számukra a …

Rali Eb: Herczigék ismét dobogón, ezúttal Cipruson

2018.06.17. 22:45
A két hete, Görögországban elért második hely után Herczig Norbert és Ferencz Ramón ismét dobogóra állhatott a rali Európa-bajnokságon (ERC), mivel harmadikok lettek a vasárnap zárult …

Ciprus-rali: Herczig az ötödik helyen hat szakasz után

2018.06.16. 18:30
Herczig Norbert ötödik helyen áll a rali Európa-bajnokság (ERC) hétvégi futamán az első, szombati versenynap után Cipruson.

Rali: Kertész Krisztián és Velezdi Eszter az Opel Astra OPC-vel a csúcson

2018.06.07. 13:40
Kertész Krisztián és Velezdi Eszter az Opel Astra OPC nyergében kategóriagyőzelemmel fejezte be az ISEUM Ralit.

Rali - Juhász Csaba: A tempónkkal meg vagyok elégedve!

2018.06.06. 22:10
Abszolút 13-ik hely, és Mitropa Cup 8. hely jutott a 33. FUCHS Velenje Rallye-n Juhász Csaba - Juhász Zsolt ralipárosnak.

Rali Eb: Herczigék először a dobogón

2018.06.03. 17:45
Pályafutása első dobogós helyezését érte el Herczig Norbert a rali Európa-bajnokságon (ERC): a magyar versenyző a sorozat görögországi futamát a második helyen zárta.

Rali Eb: Herczigék a hetedik helyen két szakasz után

2018.06.01. 22:35
Az első versenynap - két szakasz - után a hetedik helyen áll Herczig Norbert a rali Európa-bajnokság (ERC) hétvégi görögországi futamán.

Rali Eb: Herczig a hatodik rajtpozíciót választotta Görögországban

2018.05.31. 21:40
A hatodik rajtpozíciót választotta a rali Európa-bajnokság (ERC) hétvégi görögországi futamán Herczig Norbert.