Atlétikai Eb: Krizsán Xénia a 10. helyről várja a hétpróba zárószámát

A hétpróbázó Krizsán Xénia a 10., Zsivoczky-Farkas Györgyi pedig a 19. helyről várhatja az utolsó számot a berlini atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

Fotó: Europress/AFP

Gerelyhajításban Krizsán Xénia legjobbja 45,45 méter volt, ezért 772 pontot kapott.

Zsivoczky-Farkas Györgyi sorozatról sorozatra javított - 43,51, 44,96 és 45,09 m -, s 765 pontot szerzett.

Az utolsó szám előtt vezet az olimpiai és világbajnok belga Nafissatou Thiam (5984), Krizsán a 10. (5367), Zsivoczky-Farkas pedig a 19. (5091) helyen áll.

A hétpróbázók 20.20-tól kezdik a 800 méteres futást.

atlétika,multisport Európa-bajnokság

Huller Dániel ezüstérmes 400 gáton az ifjúsági olimpián

2018.10.17. 08:20
A magyar küldöttség 23 éremnél jár az ifjúsági olimpián.

Ifjúsági olimpia: ezüstérmes a távolugró Endrész Klaudia

2018.10.14. 21:25
A távolugró Endrész Klaudia ezüstérmet nyert vasárnap a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpián.

Atlétika: Maráz Zsuzsanna nyerte a Spartathlon női versenyét

2018.09.29. 10:55
A nők mezőnyében Maráz Zsuzsanna nyerte a Spartathlon elnevezésű 246 kilométeres ultrafutó versenyt.

20 éve hunyt el Florence Griffith-Joyner

2018.09.21. 09:25
Húsz éve, 1998. szeptember 21-én halt meg a háromszoros olimpiai bajnok Florence Griffith-Joyner, a világ leggyorsabb nője.

Atlétika: megdőlt a maratoni világrekord

2018.09.16. 12:25
Az olimpiai bajnok Eliud Kipchoge a Berlin Marathonon futott elképesztő időt.

Kalapácsvetés: Halász Bence 3. lett Ostravában

2018.09.09. 17:55
Halász Bence harmadik helyen végzett az atléták Kontinentális Kupjának férfi kalapácsvető számában Ostravában.

Baji Balázs 2023-ig tervez

2018.09.07. 09:50
Baji Balázs az elmúlt évben a 110m-es gátfutó számban bronzéremmel tért haza a londoni világbajnokságról. A sportújságíró-társadalom megválasztotta az év férfi sportolójának.

Két orosz atlétát megfosztottak világbajnoki érmeitől

2018.09.05. 14:35
Két orosz atlétát három világbajnoki éremtől fosztott meg a sportág doppingügyeit vizsgáló szervezet.

Gyémánt Liga: Baji nyolcadik 110 méter gáton a brüsszeli döntőben

2018.08.31. 21:45
Baji Balázs a nyolcadik helyen végzett 110 méter gáton az atlétikai Gyémánt Liga pénteki brüsszeli döntőjében.

Atlétika: Baji Balázs először döntőzik a Gyémánt Ligában

2018.08.30. 13:40
Világbajnoki bronzérmes gátfutónk pénteken Brüsszelben áll rajthoz.