Atlétikai Eb: Krizsán Xénia a 10. helyről várja a hétpróba zárószámát

A hétpróbázó Krizsán Xénia a 10., Zsivoczky-Farkas Györgyi pedig a 19. helyről várhatja az utolsó számot a berlini atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

Fotó: Europress/AFP

Gerelyhajításban Krizsán Xénia legjobbja 45,45 méter volt, ezért 772 pontot kapott.

Zsivoczky-Farkas Györgyi sorozatról sorozatra javított - 43,51, 44,96 és 45,09 m -, s 765 pontot szerzett.

Az utolsó szám előtt vezet az olimpiai és világbajnok belga Nafissatou Thiam (5984), Krizsán a 10. (5367), Zsivoczky-Farkas pedig a 19. (5091) helyen áll.

A hétpróbázók 20.20-tól kezdik a 800 méteres futást.

atlétika,multisport Európa-bajnokság

Atlétika Eb: egy érem és sok balszerencse

2018.08.13. 10:15
A magyar csapat egy érmet szerzett a vasárnap befejeződött berlini atlétikai Európa-bajnokságon, amelyen kis szerencsével sokkal jobb eredményeket is elérhetett volna.

Nyíltvízi úszó Eb: Rasovszky Kristóf 25 kilométeren is aranyérmes

2018.08.12. 15:05
Rasovszky Kristóf aranyérmet szerzett 25 kilométeren a nyíltvízi úszók Glasgow-ban rendezett Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.

Atlétikai Eb: Csere a 29., Gyurkó a 40. helyen végzett maratonon

2018.08.12. 12:55
A férfiaknál Csere Gáspár a 29., míg a nőknél Gyurkó Fanni a 40. helyen végzett a berlini atlétikai Európa-bajnokság maratoni versenyszámában vasárnap.

Közvetítések: jön az idei Premier League-szezon első rangadója

2018.08.12. 07:30
Az Arsenal és a Manchester City derbije mellett a MotoGP ausztriai futama, a torontói tenisztorna döntője és a Bayern valamint a Frankfurt kupadöntője emelkedik ki.

Közvetítések: a Tottenham, a Chelsea és az Everton is elkezdi a szezont

2018.08.11. 07:30
A Premier League nyitófordulójából sugárzott mérkőzések mellet az Európa-bajnokságok közvetítései, a MotoGP időmérője és az NB I két meccse …

Atlétikai Eb: Baji Balázs nyolcadik 110 m gáton

2018.08.10. 22:05
Baji Balázs nyolcadik helyen végzett 110 méter gáton a berlini atlétikai Európa-bajnokságon pénteken.

Atlétikai Eb: Krizsán Xénia hetedik hétpróbában

2018.08.10. 21:10
Krizsán Xénia hetedik helyen végzett hétpróbában a berlini atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján, Zsivoczky-Farkas Györgyi lábsérülése miatt nem indult el 800 méteren.

Atlétikai Eb: Baji Balázs döntős 110 m gáton

2018.08.10. 19:35
Baji Balázs bejutott a döntőbe 110 méter gáton a berlini atlétikai Európa-bajnokságon pénteken.

Nyíltvízi úszó Eb: szombaton döntenek a magyarok óvásáról

2018.08.10. 15:55
Az európai szövetség (LEN) illetékes testülete szombaton hoz döntést a magyarok óvásával kapcsolatban.

Atlétika Eb: Gyurátz Réka és Gyürkés Veronika is döntős

2018.08.10. 14:15
A kalapácsvető Gyurátz Réka és a 3000 méteres akadályfutásban induló Gyürkés Veronika is döntőbe jutott a Berlinben zajló atlétikai Európa-bajnokságon.