Atlétikai Eb: Krizsán Xénia a 10. helyről várja a hétpróba zárószámát

A hétpróbázó Krizsán Xénia a 10., Zsivoczky-Farkas Györgyi pedig a 19. helyről várhatja az utolsó számot a berlini atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

Fotó: Europress/AFP

Gerelyhajításban Krizsán Xénia legjobbja 45,45 méter volt, ezért 772 pontot kapott.

Zsivoczky-Farkas Györgyi sorozatról sorozatra javított - 43,51, 44,96 és 45,09 m -, s 765 pontot szerzett.

Az utolsó szám előtt vezet az olimpiai és világbajnok belga Nafissatou Thiam (5984), Krizsán a 10. (5367), Zsivoczky-Farkas pedig a 19. (5091) helyen áll.

A hétpróbázók 20.20-tól kezdik a 800 méteres futást.

atlétika,multisport Európa-bajnokság

Orosz atléták 2019-ben sem indulhatnak nemzetközi versenyeken

2018.12.05. 12:00
A Nemzetközi Atlétikai Szövetség fenntartja a 2015 novemberében meghozott döntését a sportolók eltiltásáról.

Kipchoge és Ibargüen az év atlétái

2018.12.05. 08:25
A Nemzetközi Atlétikai Szövetség kedd esti, Monte-Carlóban rendezett díjátadó gáláján hirdették ki a győzteseket.

Magyarország rendezi a 2023-as atlétikai világbajnokságot!

2018.12.04. 12:50
A jó hírt a Nemzetközi Atlétikai Szövetség Monte-Carlóban jelentette be.

Négy évre eltiltották az Európa-bajnok brit futót

2018.11.21. 10:25
Majdnem egy évig tartott az eljárás, miután Nigel Levine nem tudta bizonyítani, hogy véletlenül került az anyag a szervezetébe.

Atlétika: Abraham Kiptum megjavította a félmaraton világcsúcsát

2018.10.28. 12:40
A kenyai Abraham Kiptum 58:18 perces eredménnyel világcsúcsot ért el vasárnap a valenciai félmaratoni futóversenyen.

Atlétikai vb: a kormány garanciával támogatja a budapesti rendezést

2018.10.25. 22:25
A magyar kormány pénzügyi garanciát vállal a 2023-as atlétikai világbajnokság esetleges budapesti megrendezésére.

Vasárnapi sportközvetítések: gigászok csatája a férfi kézilabda NB I-ben

2018.10.21. 07:30
A Veszprém hazai pályán vághat vissza a Szegednek az elveszített bajnoki döntőért. A bő kínálatban a Forma-1, az asztalitenisz, a labdarúgás …

Huller Dániel ezüstérmes 400 gáton az ifjúsági olimpián

2018.10.17. 08:20
A magyar küldöttség 23 éremnél jár az ifjúsági olimpián.

Ifjúsági olimpia: ezüstérmes a távolugró Endrész Klaudia

2018.10.14. 21:25
A távolugró Endrész Klaudia ezüstérmet nyert vasárnap a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpián.

Atlétika: Maráz Zsuzsanna nyerte a Spartathlon női versenyét

2018.09.29. 10:55
A nők mezőnyében Maráz Zsuzsanna nyerte a Spartathlon elnevezésű 246 kilométeres ultrafutó versenyt.