NHL: nyolv év, közel nyolcvan millió

Új, nyolcéves szerződést kötött centerével, Tyler Seguinnal az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Dallas Stars.

A megállapodás értelmében a játékos évi 9,85 millió dollárt keres majd.

Seguint 2010-ben a draft második helyén választotta ki a Boston Bruins, amely 2013-ban cserélte el őt a texasi klubhoz. A Dallasban eltöltött öt idénye alatt az All Star-válogatott center 387 mérkőzésen lépett jégre, 173 gólt lőtt és 211 gólpasszt adott.

A Dallas pénteken kezdi a felkészülést a következő idényre, amelynek első mérkőzését hazai környezetben vívja október 4-én az Arizona Coyotes ellen.

Címkék: NHL, jégcsarnok
NHL,jégcsarnok

Sorozatban hatodszor kapott ki a Vancouver az NHL-ben

2018.11.20. 13:50
6-3-ra kaptak ki a 49 lövést kapura küldő Winnipegtől, amelyben Patrik Laine megszerezte hatodik mesterhármasát pályafutása során.

NHL: egyszer sem vezetett, mégis nyert a Colorado Anaheimben

2018.11.19. 16:00
Az Avalanche 1.3 másodperccel a hosszabbítás vége előtt szerezte meg a mindent eldöntő találatot. Nyert a Vegas, gálázott a Dallas.

NHL: gólpárbajt nyert a Tampa Bay

2018.11.18. 14:15
A Tampa Bay Lightning hosszabbítás után 6-5-re győzött a Philadelphia Flyers ellen az NHL mai játéknapján.

NHL: Szétlövés döntött Chicagóban

2018.11.17. 13:05
A hét meccs közül öt is túlórában dőlt el az észak-amerikai profi hokiliga az NHL legutóbbi játéknapján.

NHL: Point villámgyors triplájával nyert a Tampa Bay (videó)

2018.11.16. 11:20
A Tampa Bay Lightning 4-3-ra győzött Pittsburghben az NHL mai játéknapján. A mérkőzésen Brayden Point 91 másodperc alatt szerzett klasszikus mesterhármast.

NHL: megrázta magát a Vegas, gólparádé Denverben

2018.11.15. 09:00
Első liga-győzelmét aratta vezetőedzőként a Chicago Blackhawks kispadján Jeremy Colliton, újfent kikapott a bajnok.

NHL: a nyugati és a keleti első is kikapott

2018.11.14. 13:35
A Nyugati főcsoportot vezető Nashville Predators és a keleti első Tampa Bay Lightning is vereséget szenvedett az NHL keddi játéknapján.

Az NHL-ben New York, az NBA-ben Los Angeles örülhetett

2018.11.13. 11:00
Közel négy év után kapott ki a Golden State Warriors a Clippers otthonában az NBA-ben, míg az NHL-ben a New York Rangers legyőzte a Vancouvert.

NHL: hazai jégen páholták el a bajnokot

2018.11.12. 11:25
A Capitals nem bírt az Arizona csapatával, megszakadt a Colorado vereségszériája, újra nyert a Florida és a Minnesota is az NHL vasárnapi játéknapján.