7.00: Kerékpár, Tour of Hainan, 1. szakasz

13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
18.15: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Rilszki Szportiszt

18.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Young Boys-Valencia
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, AS Roma-CSZKA Moszkva
szerda 3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Edmonton Oilers-Pittsburgh Penguins

Spíler2 TV

18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, AEK Athén-Bayern München
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Hoffenheim-Olympique Lyon

Külföldi labdarúgás,Manchester United,Bajnokok Ligája,kosárlabda,birkózás,Juventus,Jégkorong,Tenisz,kerékpár,Bayern München,NHL,Alba Fehérvár kosárlabda,AS Roma,Élő közvetítés,Hoffenheim,Valencia,WTA,ATP

Eb-selejtező: a hollandoknak a döntetlen is elég volt, de nem csak ők jutottak ki ma este

2019.11.16. 23:00
A gólnélküli döntetlen ellenére Eb-résztvevő Hollandia, győzelmének köszönhetően pedig a legutóbbi Eb-n csoport …

Eb-selejtező: fordítottak a horvátok, így Eb résztvevők (videó)

2019.11.16. 22:30
A második félidőben legyalulta Horvátország Szlovákiát, így csoportelsőként jutottak ki az Európa bajnokságra.

Eb-selejtező: vezet Szlovákia a szünetben és ha így marad, nyernünk kell Walesben

2019.11.16. 21:30
Szlovákia némi meglepetésre vezet a félidőben Horvátországban.

Férfi kosárlabda NB I: rangadót nyert a Körmend (frissítve)

2019.11.16. 20:45
A Körmend simán, 94-80-ra nyert az Alba Fehérvár ellen a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapjának rangadóján.

Eb-selejtező: győzött Wales, így élesek lesznek ellenünk

2019.11.16. 19:55
2-0-ra nyert Wales Azerbajdzsánban, ami azt jelenti, hogy a Horvátország-Szlovákia mérkőzés eredményétől függetlenül marad esélyük kijutni az Eb-re.

Jégkorong Kontinentális Kupa: Legyőzte a Nottinghamet a Ferencváros (frissítve)

2019.11.16. 19:20
A Ferencváros jégkorongcsapata 3-2 arányban felülmúlta Nottingham Forestet a Kontinentális Kupa harmadik körében Vojensben.

Eb-selejtező: vezet Wales a szünetben, ez nem jó hír nekünk

2019.11.16. 18:45
Két gólos előnyre tett szert Azerbajdzsánban Wales az első félidőben.

Eb-selejtezők: skót sikerrel indult a szombat (videó)

2019.11.16. 17:45
Skócia válogatottja idegenbeli sikerével feljött a harmadik helyre csoportjában, amúgy meg a Nemzetek Ligája jövő évi playoffjában még kivívhatja az Eb-szereplést.

Történelmi siker: az egész ország a finn focistákat ünnepli (videó)

2019.11.16. 16:35
Az északi ország labdarúgó-válogatottja története során első alkalommal vívta ki az Európa-bajnoki szereplés jogát.

Tenisz: Babos egy lépésre a tajvani tornagyőzelemtől

2019.11.16. 14:15
Már döntős a magyar klasszis a WTA-tornán, a fináléban orosz ellenfele lesz.