Női kosárlabda Euroliga: két ponttal kapott ki Törökországban a Sopron

A legutóbb ezüstérmes Sopron két ponttal kikapott a Fenerbahce vendégeként a női kosárlabda Euroliga B csoportjának harmadik fordulójában.

Fotó: fiba.com

A játéknapot 50 százalékos mérleggel kezdő magyar bajnok együttes a találkozó első felében jól játszott, a nagyszünetre ötpontos előnyt harcolt ki. A harmadik szakaszban azonban pontatlanná váltak a soproni kosarasok, sokat hibáztak támadásban, mindössze kilenc pontot szereztek, így az isztambuli gárda fordítani tudott. A negyedik tíz perc elején fej fej mellett haladt a két csapat, a negyed közepe azonban a hazaiaknak sikerült jobban. A hajrát hétpontos előnnyel kezdték, és bár a Sopron kitartóan üldözte ellenfelét, végül két ponttal kikapott.