Kosárlabda NB I: ismét nyert a Pécsi VSK

A 25 pontos Veljko Budimir vezetésével 85-76-ra győzött a Pécsi VSK a Szeged ellen.

Kép forrása: PVSK Facebook

A hazai parkettán játszó PVSK már az első negyedben egy pontos előnyt szerzett, amit a második 12 percben kilenc pontra növelt. A harmadik felvonásban aztán a szegediek két pontot faragni tudtak a hátrányukon, ámde a mérkőzés utolsó periódusát ismét a házigazda nyerte 17-15-re.

A PVSK győzelmének köszönhetően továbbra is az első helyen áll a magyar bajnokságban, ahol sorozatban harmadik győzelmüket aratták a mecsekiek.

Eredmény:
Pécsi VSK-VEOLIA - Naturtex-SZTE-Szedeák 85-76 (21-20, 25-17, 22-24, 17-15)

Magyar kosárlabda

Férfi kosárlabda NB I: otthon győzött a Szolnok, Pakson a Szedeák

2019.01.19. 21:40
Az éllovas Szolnok 83-74-re kerekedett a Sopron fölé a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosárlabda NB I: Cabezas vesztes meccsen debütált

2019.01.18. 20:00
Hiába debütált a világbajnok Carlos Cabezas, az Alba Fehérvár kikapott a Kecskeméttől a magyar élvonal mai játéknapján.

Férfi kosárlabda NB I: Perl Zoltán visszatér Szombathelyre

2019.01.18. 15:55
A Falco hivatalosan is bejelentette, hogy Perl Zoltán a csapat korábbi játékosa visszatér Szombathelyre.

Kosárlabda: világbajnok spanyol játékossal erősített az Alba Fehérvár

2019.01.14. 17:50
A világ- és Európa-bajnok spanyol Carlos Cabezassal erősítette meg keretét az Alba Fehérvár férfi kosárlabdacsapata - jelentették be a klub vezetői …

Kosárlabda: spanyol játékossal erősített az Alba Fehérvár

2019.01.13. 09:50
Székesfehérváron folytatja pályafutását az Unicaja Malaga és a Himki Moszkva korábbi játékosa, Carlos Cabezas.

Női kosárlabda Magyar Kupa: egy nappal korábban kezdődik a sorozat

2019.01.11. 17:10
Az eredetileg kiadott időponthoz képest egy nappal korábban, február 28. és március 2. között rendezik Győrben a női kosárlabda Magyar Kupát.

Eltűnt egy élvonalbeli kosárcsapat vezetőedzője

2019.01.05. 11:25
Az újonc SERCO-TF-Budapest egyelőre a klub belügyeként kezeli a történteket.

Kosárlabda NB I: a KTE nyerte az év első bajnokiját

2019.01.04. 20:55
A KTE-Duna Aszfalt nagyszerű mérkőzésen 97-91-re győzött a Zalakerámia ZTE KK ellen a 2019-es év első magyar bajnoki mérkőzésén.

Női Kosárlabda: botrányos módon távozott klubjától a válogatott kosaras

2019.01.03. 18:00
Barnai Judit a PEAC-Pécs válogatott kosárlabdázója december 23-án írt felmondólevelet klubjának, megelégelve helyzetét.

Férfi kosárlabda NB I: kialakult a Magyar Kupa nyolcas döntő mezőnye

2018.12.30. 20:30
A férfi kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján kialakult a Magyar Kupa nyolcas döntőjének mezőnye.